شکوفه های زیتون- ناخدا حسن مردان در جمع پرسنل نیروی دریایی منجیل، ضمن تبریک روز نیروی دریایی و هفته وحدت، اظهار کرد: رهبری بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و مقام معظم رهبری در پیروزی و استمرار انقلاب اسلامی موثر بوده است.

وی ادامه داد: هدایت ها و رهنمودهای مقام معظم رهبری تهدیدات دشمن علیه انقلاب اسلامی را خنثی کرده است.

جانشین مرکز آموزش تفنگداران دریایی منجیل، جانفشانی شهدا و رزمندگان را یکی دیگر از ماندگاری جمهوری اسلامی عنوان کرد و گفت: مقابله با جنگ نرم و سخت دشمن از جمله راههای استمرار نظام است.

ناخدا مردان با اشاره به نقش آفرینی نیروی دریایی ارتش در ۸ سال دفاع مقدس، افزود: نیروی دریایی در دفاع مقدس امنیت را در حوزه اجتماعی و بین المللی برای کشور ارمغان آورد.

وی ادامه داد: نیروی دریایی ارتش با حضور در عملیات های دریایی در ۶۷ روز ابتدایی جنگ طومار جنگ را درهم پیچید و صحنه مبارزه را بگونه ای دیگر رقم زد.

جانشین مرکز آموزش تفنگداران دریایی منجیل، امنیت امروز در پهنه دریاها را مرهون تلاش نیروی دریایی دانست و اضافه کرد: نیروی دریایی با لبیک به فرمایشات مقام معظم رهبری در راستای اقدام و عمل و اقتصاد مقاومتی اقداماتی انجام داده است.

ناخدا مردان بیان نمود: حفظ منافع دریایی در دریاها و جلوگیری از تعرض دزدان دریایی به کشتی های ایرانی از جمله این دستاوردها ست.

وی ادامه داد: به برکت جوانان متخصص در حوزه تجهیزات زیر سطحی و واحدهای شناور و ناو شکن های دارای  مجهزترین تجهزات هستیم.

جانشین مرکز آموزش تفنگداران دریایی منجیل با بیان اینکه نیروی دریایی با اقتدار از مرزهای آبی حفاظت خواهد کرد، بیان نمود: قطره ای از آب دریاهای ایران اسلامی مورد تعرض قرار نمی گیرد./زیتون خبر

این خبر را به اشتراک بگذارید :