شکوفه های زیتون- جلسه کارگروه بومگردی شهرستان رودبار با دعوت سید عبدالرحیم جوادی رئیس شورای اسلامی شهرستان رودبار با حضور میرغضنفری فرماندار شهرستان و حبیبی معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری، بخشداران بخش خورگام و عمارلو و دهیاران و شوراهای اسلامی این دو بخش با همراهی جمعی از روسای ادارات مرتبط در سالن شهید سید یونس حسینی فرمانداری رودبار برگزار شد.


 جلسه کارگروه بومگردی شهرستان رودبار با دعوت سید عبدالرحیم جوادی رئیس شورای اسلامی شهرستان رودبار با حضور میرغضنفری فرماندار شهرستان و حبیبی معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری، بخشداران بخش خورگام و عمارلو و دهیاران و شوراهای اسلامی این دو بخش با همراهی جمعی از روسای ادارات مرتبط در سالن شهید سید یونس حسینی فرمانداری رودبار برگزار شد.

در این جلسه میرغضنفری فرماندار شهرستان ضمن با اهمیت برشمردن اجرای طرح های بومگردی بر اجرای صحیح و کارآمد طرح های بومگردی در شهرستان تاکید ورزید و افزود: قابلیت های شهرستان رودبار در بومگردی به مراتب بیشتر از نقاط دیگر است که باید از این پتانسیل به نحو شایسته بهره برد.

در ادامه این جلسه سید عبدالرحیم جوادی رئیس شورای اسلامی شهرستان رودبار ضمن تشکر از فرماندار شهرستان خطاب به بخشداران، دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی بخش خورگام و عمارلو بیان داشت: خوشبختانه خداوند متعال عنایت ویژه به مردم شهرستان رودبار دارد که این همه مواهب طبیعی و خدادادی و روستاهای زیبا و خوش آب و هوا و بناهای تاریخی و مذهبی را به مردم عزیز شهرستان ارزانی داشته اند که باید قدر این همه نعمت را دانست.

رئیس شورای اسلامی شهرستان رودبار بیان داشت: استفاده درست و کارآمد از طبیعت، منابع طبیعی، اماکن تاریخی و سیاحتی می تواند شهرستان رودبار را در دیگر نقاط کشور شاخص کند.

جوادی تاکید ورزید: برای تحقق شعار اشتغال و کارآفرینی در شهرستان توجه به امر بومگردی ضروری است و از این موهبت می توان به نحو شایسته در جهت اشتغال روستایی و همچنین توجه به معیشت مردم استفاده نمود.

وی خاطرنشان کرد: وظیفه شوراهای اسلامی و دهیاران در تلاش برای اجرای طرح های بومگردی دوچندان است و نباید منتظر ماند تا مردم به سراغ ما بیایند بلکه می توانیم با ارتباطی که در میان مردم داریم و برشمردن اهمیت بومگردی مردم را در این امر شریک کنیم.

رئیس شورای اسلامی شهرستان رودبار در خاتمه ضمن تشکر از زحمات مسئولین شهرستان و بخشداران و دهیاران از آنها خواست تا در مدت زمان کوتاهی که در اختیار دارند بدنبال طرح های مفید بومگردی باشند و فرصت های پیش رو از دست ندهند چون تا پایان خردادماه فرصت برای پیشبرد و ارائه طرح های بومگردی در نظر گرفته شده است./دیاریونس

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :