شکوفه های زیتون- فرماندار رودبار در نشست بررسی وضعیت طرح های هادی روستاهای این شهرستان با حضور نماینده رودبار و مدیرکل بنیاد مسکن: اعتبارات طرح هادی که بر اساس بودجه بین ۵ تا ۸ درصد تعیین شده است در رودبار به بیش از یازده درصد افزایش داده ایم.

اسماعیل میرغضنفری گفت: بر اساس قوانین بودجه ای۵ تا ۸ درصد اعتبارات باید برای اجرای طرح هادی اختصاص یابد که این رقم را برای عمران و آبادانی در روستاهای شهرستان رودبار به بیش از ۱۱ درصد افزایش داده ایم.

وی افزود: ۱۴ میلیارد و ۷۷ میلیون ریال برای طرح هادی روستاهای رودبار اختصاص داده ایم.

فرماندار یادآور شد: طرح های هادی خوب کار شده است  اما در بعضی از مناطق روستاها که در طرح هادی دیده نشده است مشکلاتی از جمله عدم گازرسانی وجود دارد که نیاز به بازنگری دارند.

وی با بیان اینکه در شهرستان رودبارکمیته برنام ریزی را بموقع برگزار کردیم و انتظارر داریم دستگاههای استان هم ابلاغ اعتبارات را بموقع انجام دهند یادآور شد: مدیریت درست منابع و ارتباط و پیگیری از مبادی ملی را هم جهت اخذ اعتبارات داریم.

وی کار کردن در حوزه های جلگه ای را خیلی راحت تر دانست و خاطر نشان کرد: خدمات در مناطق بالادست و کوهستانی خیلی سخت و مشکل است و زمان اجرا هم خیلی محدود است.

 

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :