شکوفه های زیتون- نشست کمیته برنامه ریزی شهرستان رودبار به ریاست میرغضنفری فرماندار شهرستان و با حضور معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری رودبار و جمعی از مدیران ادارات در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

فرماندار رودبار در نشست کمیته برنامه‌ریزی این شهرستان گفت: از ۲۷۵ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال اعتبار عمرانی اختصاص یافته امسال به این شهرستان  تاکنون ۲۳۵ میلیارد ۵۸۸ میلیون ریال موافقت نامه مبادله شده است .

اسماعیل میرغضنفری با تأکید بر جذب اعتبارات مذکور تا قبل از پایان سال توسط دستگاه های اجریی، لزوم اجرای سریع ودقیق پروژه ها را خواستار شد و اظهار کرد: دستگاه های اداری نسبت به ارائه گزارشات از وضعیت پیشرفت و موانع پروژه ها به صورت ماهیانه به فرمانداری اقدام نمایند .

وی افزود: توزیع اعتبارات بر اساس شاخص جمعیت صورت گرفته که نیاز است این توزیع اعتبار بر مبنای میزان برخورداری آن جمعیت از امکانات و زیرساخت ها باشد.

فرماندار رودبار یادآور شد: این اعتبارات به‌تنهایی پاسخگوی پروژه‌های نیمه‌تمام و مطالبات نیست و نیاز به اعتبارات ملی است و مدیران ادارات باید با رایزنی مدیران استانی نسبت به دریافت سهم شهرستان از محل اعتبارات ملی پیگیری و تلاش نمایند.

 

 

این خبر را به اشتراک بگذارید :