شکوفه های زیتون-  رئیس صندوق کارآفرینی امید شهرستان رودبار ارائه تسهیلات به متقاضیان اشتغال روستایی و شهرهای زیر ۱۰ هزار نفر خبر داد.

زهرا ساغری با اعلام این خبر در گفتگو با خبرنگار ما اظهار کرد: متقاضیان تسهیلات اشتغال روستایی  و شهرهای زیر ۱۰هزار نفر جمعیت می‌توانند برای ثبت درخواست خود به سامانه کارا مراجعه  کرده و در صورت انتخاب صندوق کارآفرینی امید به عنوان بانک عامل بعد از تایید طرح در کارگروه تخصصی،  وارد پروسه دریافت تسهیلات شوند.

وی ادامه داد: کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی غیر دولتی (بخشهای خصوصی و تعاونی) به استثنای شرکتهای دولتی و نهادهای عمومی که تقاضای دریافت تسهیلات در چارچوب آیین نامه را دارند میتوانند در سامانه کارا  ثبت نام نمایند.شرکتهای خصوصی و تعاونی در الویت اخذ وام قرار دارند.

 

رئیس صندوق کارآفرینی رودبار  با اشاره به مدت زمان پروسه دریافت این تسهیلات از زمان ورود طرح به صندوق، بیان کرد: متقاضی مکلف است حداکثر ظرف یک ماه پس  از معرفی طرح به صندوق، با مراجعه به صندوق و تکمیل مدارک مطابق چک لیست مربوطه در شعب صندوق کارآفرینی امید اقدام نمایند. در غیر اینصورت و پایان مهلت یک ماهه طرح متقاضی به کارگروه عودت خواهد گردید.

دکتر ساغری یاداور شد: صندوق کارآفرینی امید در اسرع وقت با تکمیل مدارک مربوطه  نسبت به بررسی توجیه اقتصادی فنی و مالی طرح و اعلام پذیرش یا رد به متقاضی و کارگروه تخصصی اقدام خواهد نمود.

وی ادامه داد: در صورت پذیرش طرح متقاضی مکلف است حداکثر ظرف مدت ۲ ماه پس از پذیرش طرح، نسبت به ارائه وثایق مورد نیاز اقدام نماید .در صورت عدم اقدام در این خصوص در مهلت تعیین شده طرح به کارگروه عودت میگردد.

رئیس صندوق کارآفرینی امید شهرستان رودبار یادآور شد: کسانی که قبلا از تسهیلات صندوق استفاده کرده باشند نمیتوانند مجددا از این تسهیلات توسط صندوق بهره مند گردند./دیار زیتون

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :