شکوفه های زیتون- نماینده مردم رودبار در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نقش ارتش در حفظ انقلاب اسلامی و ارزش‌های آن گفت: ارتش جمهوری اسلامی با تقدیم شهدای گران‌قدر درخت انقلاب را آبیاری کرده و همیشه محبوب در خاطر ملت ایران خواهد بود.

وی با اشاره به توانمندی‌های لجستیکی و راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران افزود: دنیا بر روی ارتش جمهوری اسلامی ایران حساب ویژه‌ای بازکرده و آن را در ردیف قدرتمندترین ارتش‌های دنیا برشمرده است.

عضو مجمع نمایندگان استان گیلان در خانه ملت با اشاره به توانمندی‌های ارتش در نیروی‌های متخصص و تجهیزات مدرن گفت: ارتش جمهوری اسلامی ایرانی به‌فرمان حضرت امام خمینی (ره) لبیک گفت و در تاریخ ماند و همچنان قدرت‌نمایی می‌کند.

نماینده مردم رودبار در مجلس شورای اسلامی با اشاره به خدمات ارزشمند ارتش جمهوری اسلامی ایران به میهن، انقلاب اسلامی و مردم خاطرنشان کرد: خلق صحنه‌های متعدد و پرافتخار از سوی ارتش در دهه نخست انقلاب و تقویت آن در سال‌های اخیر ستودنی و شایسته تقدیر است.

جمالی با اشاره به نقش ارتش در حفظ انقلاب اسلامی و ارزش‌های آن گفت: ارتش جمهوری اسلامی با تقدیم شهدای گران‌قدر درخت انقلاب را آبیاری کرده و همیشه محبوب در خاطر ملت ایران خواهد بود.

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :