شکوفه های زیتون- در ششمین روز از هفته ی دولت، طرح ۱۱ کیلومتر آسفالت راه روستای چهارمحل با حضور دکتر مصطفی سالاری، استاندار و همچنین میرغضنفری، فرماندار و نماینده ی مردم شریف شهرستان به بهره برداری رسید. درمراسم افتتاح این طرح دکتر سالاری با قدردانی از جانمایی علمی این روستا اظهار داشت: اگرچه سابقه قرارگیری روستای چهارمحل در مکان فعلی مربوط به بعد از زلزله سال ۱۳۶۹می شود، اما در منطقه‌ای با قدمت و تاریخ طولانی بنا نهاده شده است.
وی با بیان این مطلب که نام گذاری روستای چهارمحل از سوی مرحوم آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی صورت گرفته است خاطر نشان کرد: این منطقه به لحاظ موهبت های طبیعی کم نظیر است.
دکتر سالاری با بیان مشکلات دسترسی به آب این روستا خاطرنشان کرد: عملیات احداث مخزن و شبکه داخلی آبرسانی روستای چهارمحل بعد از زلزله با تعجیل صورت گرفت و علاوه بر این، قدمت طولانی و فرسودگی تاسیسات موجب مشکل دسترسی به آب شده است. سالاری همچنین با بیان این مطلب که روستای چهارمحل از زیر ساخت های متوسطی برخوردار است ادامه داد: آمادگی داریم حمایت های لازم در جهت ایجاد رفاه بیشتر ساکنان این منطقه صورت گیرد. نماینده عالی دولت در گیلان اظهار داشت: با توجه به کمبود اعتبارات در تلاش هستیم تا پروژه آسفالت جاده دسترسی به چهارمحل را در اولویت کار قرار دهیم.
گفتنی است با حضور نماینده عالی دولت در گیلان در روستای چهارمحل شهرستان رودبار پروژه آسفالت معابر این روستا به طول ۱۱ کیلومتر با اعتبار یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان به بهره‌برداری رسید. شایان ذکر است فرماندار و نماینده رودبار، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار و مدیران کل بنیاد مسکن و شرکت گاز استاندار را همراهی کردند.

این خبر را به اشتراک بگذارید :