منوچهر جمالیشکوفه های زیتون- منوچهر جمالی عصر دیروز در جلسه تودیع و معارفه مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان گیلان در رشت اظهار داشت: یخش های مختلف استان گیلان به‌صورت یکسان رشد نکرده است.

وی با بیان اینکه دراویل انقلاب استان گیلان را استان کشاورزی نامیدند عنوان داشت: اگر به استان گیلان به‌عنوان یک استان کشاورزی توجه شود نباید مشکلاتی که امروزه کشاورزان چای، برنج و زیتون با آن‌ها درگیرند وجود داشته باشد.

جمالی با اشاره به روی آوردن مسئولان به صنعت توریست و گردشگری در سال‌های اخیر در استان گیلان اعلام داشت: با نگاه به آمار و ارقام می‌توان نتیجه گرفت که کارهای ابتدایی برای رشد صنعت توریست و گردشگری در استان گیلان انجام نشده است.

نماینده رودبار در مجلس با تاکید بر اینکه همه مسئولان و افراد باید با مدیرکل صنعت، معدن و تجارت  استان گیلان هماهنگ باشند و پیشنهادها و نقدهای سازنده خود را دلسوزانه به وی منتقل کنند خاطرنشان کرد: با کمک و همکاری تمام افراد، استان گیلان می‌تواند به جایگاه واقعی خود در بخش صنعت برسد.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی لازمه رسیدن استان گیلان به جایگاه واقعی خود در بخش صنعت را کند نبودن مسیر توسعه در استان گیلان بیان کرد و گفت: نمایندگان استان گیلان همراه و یاور مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان گیلان هستند‌.

وی با بیان ‌اینکه بیش از  ۷۰ درصد معادن استان گیلان در شهر رودبار قرار دارد گفت: در سال ۹۴ در مجوز برداشت ۳ میلیون تن شن و ماسه از معادن استان گیلان  داده شده بود و آمار برداشت شن و ماسه از معادن استان گیلان بالغ بر ۱۵ میلیون تن بود و ابن‌نشان از این دارد که اتفاقاتی در حال رخ دادن است.

جمالی با اعلام اینکه مسئولان باید با یکدیگر هماهنگ باشند و در قالب گروه‌های سیاسی به جان یکدیگر نیفتند و با اتحاد و همدلی معنی‌دار هدف اصلی را که حفظ نظام جمهوری اسلامی است فراموش نکنند عنوان داشت: ترامپ و امثال آن نمی‌توانند هیچ کاری با ایران بکنند‌.

نماینده رودبار در مجلس شورای اسلامی سپاه را سرمایه‌ای بزرگ که در دوران دفاع مقدس کارهای بزرگی انجام داد بیان کرد و اعلام داشت: با اتحاد با یکدیگر می‌توانیم کشور را در مسیر توسعه پیش بریم و مشکلات معیشتی مردم را حل کنیم و برای زندگی بهتر مردم تلاش کنیم./تسنیم

این خبر را به اشتراک بگذارید :