عطاییشکوفه های زیتون- ناصر عطایی، شهردار رودبار در گفتگو با پایگاه تحلیلی، خبری اسپرو از پیگیری امورات شهرداری و اقدامات لازم در سال ۹۵ با توجه به نامگذاری سال از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل خبر داد.

عطایی در خصوص پروژه های اجرایی سال ۹۵ بیان داشت: با عقد قرارداد توسط پیمانکار مربوطه به زودی عملیات ساخت و نصب دو دستگاه پل هوایی عابر پیاده در دونقطه پرتردد شهر آغاز خواهد شد که این امر موجب کاهش تصادفات منجر به جرح در مسیر اصلی خواهد شد.

شهردار رودبار ادامه داد: بهسازی معابر با اجرای موزائیک فرش، ساماندهی معابر، اجرای ادامه طرح ساماندهی سفیدرود، طراحی و اجرای فاز اول پارک ۴ و نیم هکتاری بام رودبار در کلشتر،طرح تجهیزمجموعه آبگرم لویه با حضور سرمایه گذاران برای استفاده درمانی گردشگران در طول سال از جمله برنامه های مدیریت شهری می باشد.

ناصر عطایی شهردار رودبار ادامه داد: ایجاد درآمد پایدار با اختصاص معدن برای شهرداری رودبار می تواند چرخ اقتصادی شهرداری رودبار را بچرخاند. وی خاطر نشان نمود: مهمترین کار سال ۹۴ شهرداری رودبار، ممیزی املاک و اموال بود که تاکنون ۴۲۰۰ واحد در سطح شهر رودبار ممیزی شده که می تواند برای شهرداری یک امتیاز مثبت ارزیابی شود.

عطایی با اشاره به گوشه ای از فعالیت های عمرانی شهرداری رودبار که با همکاری شورای اسلامی این شهر صورت گرفته ادامه داد: آزاد سازی حریم سفیدرود، احداث دیوارهای حفاظتی در سطح شهر، لکه گیری آسفالت، رنگ آمیزی جداول و موزائیک فرش معابر از امورات مهم است که این پروژه ها بعد از تعطیلات نوروزی در رودبار ادامه پیدا خواهد کرد.

ناصر عطایی در پایان گفتگوی خود مهمترین رویکرد شهرداری و شورای اسلامی شهر رودبار را در سال ۹۵ پرداختن جدی به بحث اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل دانست که بنا به فرمایش مقام معظم رهبری، فصل الخطاب همه مسئولین اجرایی و مدیران خواهد بود.

این خبر را به اشتراک بگذارید :