شکوفه های زیتون/  مراسم تکریم و معارفه فرمانده بسیج حوزه شهری رستم آباد با حضور امام جمعه رستم آباد، سرهنگ پاسدار فلاح فرمانده سپاه شهرستان رودبار، دکتر ملکی رئیس شورای اسلامی شهر رستم آباد و جمعی از بسیجیان و شهروندان رستم آباد در مسجد جامع این شهر برگزار شد.

فرمانده سپاه شهرستان رودبار در این مراسم با بیان اینکه انقلاب اسلامی در پیچ مهم تاریخی قرار گرفته است، گفت: در چنین شرایط حساس و برهه زمان مسئولیت ما در قبال حفظ و پاسداری از انقلاب اسلامی سخت تر می شود.

سرهنگ پاسدار جاوید فلاح، بسیج را از ارکان اصلی نظام برشمرد و بیان کرد: پشتوانه اصلی نظام و انقلاب شهدا و مردم هستند.

وی با تاکید بر نهادینه شدن تفکر بسیجی در جامعه و بین مسئولین، اظهار کرد: هر کس در هر جایگاهی قرار داد می بایستی تفکر بسیجی داشته باشد، از کارگر گرفته تا روحانی باید تفکر بسیجی داشته باشد.

فرمانده سپاه ناحیه رودبار، ایجاد شکاف بین مردم و مسئولین را یکی دیگر از حربه های دشمن برای ضربه زدن به نظام اسلامی برشمرد و اذعان کرد: دشمن با عملیات روانی بدنبال ایجاد شکاف بین مردم و مسئولین است.

سرهنگ فلاح با بیان اینکه مسئولین نباید از مردم فاصله بگیرند، گفت: اگر نمی توانیم مشکلات مردم را حل کنیم حداقل در بین آنها حضور پیدا کنیم و درد و دل آنها را بشنویم.

وی تصریح کرد: لذت خدمت رسانی در آن زمان است که مشکلات مردم را در همان زمان اولیه رسیدگی کنیم و اجازه ندهیم دردها و مشکلات مردم کهنه شود.

فرمانده سپاه شهرستان رودبار با بیان اینکه خدمات ارزشمند بسیج باید در جامعه منعکس شود، گفت: برخی از اقدامات را دیگران انجام می دهند اما به نام دیگری تمام می شود.

سرهنگ فلاح در پایان مراسم ضمن تقدیر از زحمات ستواندوم پاسدار وحید سلیمی فرمانده سابق، ستوانیکم پاسدار مهندس مازیار اسکندری را بعنوان فرمانده جدید حوزه شهری رستم آباد معرفی نمود.دیار زیتون

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :