شکوفه های زیتون-  مدیر انجمن سینمای جوانان و سینما زیتون رودبار از استقبال شایان توجه میهمانان نوروزی و مردم فرهنگ دوست شهرستان از فیلم های اکران شده در ایام نوروز خبر داد.

حسین لطیفی در گفتگو با شکوفه های زیتون در خصوص جزئیات این خبرگفت: برنامه نمایش فیلم های روز سینما از تاریخ ۳ فروردین تا ۱۲ فروردین همزمان با تهران و سراسر کشوردر سینما زیتون رودبار با نمایش فیلم سینمایی، لاتاری آغازشد که خوشبختانه با استقبال خوب علاقمندان به هنر هفتم مواجه شد.

لطیفی افزود: نمایش این فیلم در بعد از ظهر و در سه سانس به نمایش در آمد. مدیر سینما زیتون رودبار خاطر نشان کرد: تماشاگران زیادی حتی از تهران که به عنوان میهمان در شهرستان بودند و بدلیل عدم وقت کافی موفق به تماشای این فیلم ها نشده بودند توانستند با خیال آسوده با کیفیت دیجیتال و فول اچ دی فیلم های روز سینمای ایران را در سینما زیتون رودبار به تماشا بشینند.

وی ادامه داد: با توجه به تماس زیاد همشهریان رودباری درخصوص اکران فیلم به وقت شام به کارگردانی ابراهیم حاتمی کیا  و با موافقت انجام شده با مراکز پخش فیلم این فیلم از ۲۰ فروردین به نمایش گذاشته خواهد شد که امیدواریم با  استقبال خوب مردم عزیز دیار شکوفه های زیتون مواجه شود.

لطیفی در خصوص دیگر اقدامات فرهنگی انجمن سینما جوانان شهرستان رودبار بیان داشت: در ایام تعطیلات نوروز انجمن سینمای جوان رودبار با برپایی نمایشگاه عکس آثاری از عکاسان شهرستان رودبار و قزوین برای میهمانان نوروزی و عموم مردم و همچنین توزیع مجلات هنری توانست گام های خوبی در زمینه فرهنگی در سطح شهرستان بردارد.

وی همچنین از حمایت های فرهنگی هفته نامه شکوفه های زیتون و پایگاه تحلیلی خبری اسپرو برای تبلیغ و اشاعه فرهنگ تماشای فیلم در سینما زیتون رودبار تقدیر و تشکر نمود.

این خبر را به اشتراک بگذارید :