شکوفه های زیتون-  به نقل از روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان رودبار، نشست هم اندیشی هیات های ورزشی شهرستان رودبار در محل این اداره برگزار شد.

در این نشست که با هدف بررسی عملکرد یکساله هر کدام از هیات ها و ارائه تقویم ورزشی سال ۱۳۹۷ برگزار شد ، رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان رودبار ضمن تشکر از حضور حاضرین گفت : زحمت ورزش شهرستان بر دوش هیات های ورزشی می باشد . و مسئولین هیات ها و مربیان زحمت کش در کنار ورزشکاران سخت کوش تمام تلاش خود را برای هر چه بیشتر درخشیدن نام شهرستان رودبار و ایران اسلامی در میادین داخلی و بین المللی ، انجام میدهند . و ما به این دلیل همواره از شما سپاسگذاریم .

فاضل بازیار در ادامه افزود : باعث افتخار و مایه مباهات است که نماینده و فرماندار شهرستان توجه ویژه ای به ورزش دارند . و این نگاه دلسوزانه باعث گردیده که کاستی های ورزش شهرستان که موارد مختلفی همچون نبود استادیوم ورزشی در شهرستان ، عدم وجود استخر شنا در شهر رودبار و …  یکی پس از دیگری مرتفع گردد . اداره ورزش تنها اداره در سطح شهرستان بود که بیش از یک دهه دارای خودرو نبود . اما امسال به یاری نماینده شهرستان دکتر جمالی این کمبود رفع گردید و با توجه ویژه و پیگیری های انجام شده به امید خدا پیمانکار استخر رودبار و استادیوم رستم آباد پس از مدتی وقفه ، شروع به کار کرده . و تکمیل این دو پروژه تفاوتی اساسی در ورزش شهرستان نسبت به قبل ایجاد خواهد نمود .

وی در پایان افزود : اگر هیات های ورزشی شهرستان همراه و یاور ما باشند می توانیم با مساعدت مسئولین شهرستان اقداماتی ماندگار در ورزش صورت دهیم . انشاالله در ادامه هر کدام از هیات ها ضمن تشریح عملکرد خود در سال ۹۶ به بیان انتقادات و پیشنهادات خود پرداختند . و قرار بر این شد که هر کدام از روسای هیات ها تقویم ورزشی خود را در سال ۹۷ تا یک هفته آینده مکتوب به اداره ارائه کنند .

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :