شکوفه های زیتون-  منوچهر جمالی در نشست علنی مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی خطاب به وزیر کشاورزی گفت:باید برای بهبود وضعیت زیتون و کشاورزی شهرستان رودبار برنامه بهتری ارائه شود چراکه تاکنون نتوانسته ایم برای توسعه و آبیاری باغات زیتون کاری انجام دهیم لذا وضعیت نامناسب کشاورزی در رودبار نیاز به رسیدگی دارد.

نماینده مردم رودبار در مجلس شورای اسلامی با تذکر به وزیر نیرو و رئیس سازمان خصوصی سازی ادامه داد:نیروگاه بادی منجیل بدون آنکه نیروهای خود را تعیین تکلیف کند واگذار شده است ضمن آنکه زمین های این نیروگاه که بخش قابل توجهی از آنها متعلق به مردم است بلاتکلیف مانده و این موضوع مشکلاتی را در شهرستان ایجاد کرده است.

وی خطاب به وزیر صنعت،معدن و تجارت گفت:وضعیت شهرک صنعتی رودبار و واحدهای تولیدی و صنعتی آن نیاز به رسیدگی جدی دارند،این رسیدگی در واحدهایی همچون بانک ملی بیشتر نمود پیدا کرده است چراکه توسعه آن با کندی پیش می رود.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با بیان اینکه معدن زغال سنگ البرز غربی که منحل شده است باید زودتر برای واگذاری به بخش خصوصی تعیین تکلیف شود، اظهار کرد:از وزیر کار خواستارم در رابطه با قولی که در خصوص فعال سازی کفش و چرم گنجه داده است اقدامات لازم را انجام دهد.

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :