قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب خبری وردپرس
خبرخوان

با برنامه به آموزش و پرورش آمدم / انتصابات در آموزش و پرورش رودبار سیاسی نیست

با برنامه به آموزش و پرورش آمدم / انتصابات در آموزش و پرورش رودبار سیاسی نیست


شکوفه های زیتون- نشست خبری مدیریت آموزش و پرورش شهرستان رودبار با حضور جمعی از اصحاب رسانه شهرستان در محل آموزش و پرورش این شهرستان برگزار شد.

در ابتدای این نشست عطایی ضمن گرامیداشت مقام معلم و تقدیر از تلاش‌های خبرنگاران شهرستان در عرصه اطلاع رسانی به ارائه‌ی گزارشی از عملکرد آموزش و پرورش پرداخت.

عطایی با اشاره به مشکلات آموزش و پرورش شهرستان در زمینه های مختلف گفت : در ابتدای شروع فعالیت خود در مدیریت آموزش و پرورش با برنامه وارد شدم.

عطایی  به فعالیتهای عمرانی در آموزش و پرورش شهرستان  اشاره و افزود : جهت رفع بخشی از مشکلات و همچنین پشتیبانی از طرح های آموزش و پرورش از بخش خصوصی کمک گرفتیم.

عطایی در ادامه به دیدارش با وزیر آموزش و پرورش اشاره و گفت ؛ با تلاشهای صورت گرفته و همیاری نماینده محترم توانستیم با وزیر آموزش و پرورش دیدار داشته باشیم و با توجه به اینکه رودبار ورودی استان است و میزبان فرهنگیان محترم از سراسر کشور است توانستیم از آقای وزیر  در جهت احداث خانه معلم در سطح شهرستان قول کمک مالی را بگیریم.

وی افزود ؛ ما همچنین مجوز رستوران خانه معلم را گرفتیم تا انشالله امسال مورد استفاده فرهنگیان محترم قرار گیرد.

عطایی در ادامه گفت : با توجه به اینکه ۳۰ تا ۴۰ درصد از مدارس ما در حالت تخریب قرار داشت توانستیم با کمک بخش خصوصی برخی از این مدارس را به کارگاه تولیدی تبدیل کنیم تا در آینده منبع درآمد آموزش و پرورش نیز باشد.

عطایی در ادامه به سوال یکی از خبرنگاران در مورد شائبه انتصاب افراد همسو با نماینده شهرستان در آموزش و پرورش اینگونه پاسخ داد ؛ انتصابات در آموزش و پرورش رودبار سیاسی نیست و بسیاری از افراد مسئول در آموزش و پرورش همسو با نماینده شهرستان نیستند ! و انتصاب ها روند قانونی خود را طی می‌کنند .

در پایان این مراسم از خبرنگاران شهرستان تجلیل شد.

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :

مطالب مرتبط