شکوفه های زیتون- فرمانده انتظامی رودبار، از کشف ۴۱۷ کیلوگرم مواد مخدر در این شهرستان خبر داد و گفت: متهمین قصد انتقال مواد مخدر از سایر استانها به شمال کشور را داشتند.

 سرهنگ بابک علیزاده با اشاره به عملکرد یکساله نیروی انتظامی رودبار، اظهار کرد: رودبار اولین شهرستان ورودی استان گیلان است که بخش اعظمی از محموله هایی که از این مسیر وارد استان گیلان می شوند در این شهرستان کشف و ضبط می شود.

وی از افزایش ۱۲ درصدی کشف سوخت قاچاق در رودبار خبر داد و گفت: فرمنده انتظامی رودبار در جمع آوری سلاح های شکاری فاقد مجوز رشد ۳۰ درصدی داشته است.

فرمانده انتظامی رودبار با اشاره به اقدامات پلیس رودبار در حوزه سرقت، ادامه داد: ۸۸ درصد سرقت های سطح شهرستان با هوشیاری پلیس کشف و در همین راستا بیش از ۱۹۲ نفر بازداشت و تحویل مراجع قضایی شده اند.

سرهنگ علیزاده از کشف و ضبط ۴۱۷ کیلوگرم مواد مخدر طی یکسال گذشته خبر داد و اضافه کرد: تعویض پلام بیش از دو هزار و ۵۰۰ خودرو، اخذ سوء پیشینه بیش از دو هزار نفر از دیگر اقدامات انتظامی رودبار می باشد.

وی بیان داشت: طی یکسال گذشته ۲۴ هزار و ۷۵۷ نفر با مرکز فوریتهای پلیسی ۱۱۰ رودبار تماس برقرار کرده اند که از این تعداد ۱۴ هزار تماس منجر به عملیات شده است.

فرمانده نیروی انتظامی رودبار از اجرای طرح نوروزی پلیس خبر داد و گفت: نیروی انتظامی در نوروز ۹۷ با حضور پررنگ و برقراری نظم و امنیت زمینه را برای یک سفر خوش برای مردم فراهم می کند.

وی ضمن قدردانی از همکاری بسیج با نیروی انتظامی ادامه داد: با همکاری نیروی بسیج و راه اندازی گشت های مشترک و غیر مشترک در برقراری نظم و امنیت و پیشگیری از سرقت ها اقدام می شو

این خبر را به اشتراک بگذارید :