شکوفه های زیتون- سرپرست اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان رودبار از پرداخت ۳میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی کم بهره در غالب مشاغل خانگی به تعداد ۶۰ نفر در شهرستان رودبار خبر داد.

 

  عین الله عزیزپور در گفتگو با خبرنگاران در خصوص جزئیات این طرح بیان داشت:

این تسهیلات در سالجاری با اعتباری که از سوی اداره کل میراث فرهنگی استان به شهرستان رودبار تعلق گرفته بود پس از ثبت نام متقاضیات و هنرمندان که مجوز مشاغل خانگی را از این اداره دریافت نموده بودند به تعداد ۶۰ نفر به ازای هر نفر ۵۰ میلیون ریال پرداخت گردید.
عزیز پور ادامه داد:

دولت محترم تدبیر و امید با اختصاص بسته های اشتغال روستایی از صندوق توسعه ملی در خصوص اشتغال پایدار روستایی تلاش نموده است تا بارقه امید را در دل مردم زنده نگهدارد.
وی تاکید نمود:

متقاضیان می توانند در سامانه کارا وبت نام نموده و در سه بسته اشتغال فراگیر که برای شهرها و روستاها با سود ۱۸ درصد در صورت تکمیل پروژه ۵ درصد از این سود به عهده دولت محترم می باشد، بسته دوم اشتغال روستایی و شهرهای زیر ۱۰ هزار نفر که برای روستاها ۶ درصد و برای شهرهای زیر ۱۰ هزار نفر ۱۰ درصد سود در نظر گرفته شده است.
عزیزپور در خاتمه تاکید نمود:

بسته سوم مربوط به طرح بوم گردی روستایی می باشد که با سود کم بهره به متقاضیات روستایی که دارای طرح توجیهی و اشتغالزایی می باشند تعلق می گیرد./ دیاریونس

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :