شکوفه های زیتون/ عضی خبرگزاری ها نوشته اند  در جلسه‌ای که عصر امروز در تهران با حضور علی کریمی به نمایندگی از اعضای کادر فنی باشگاه سپیدرود و وکیل این باشگاه برگزار شد قرارداد فصل گذشته کریمی با باشگاه سپیدرود تسویه شد.

علی کریمی در نیم فصل دوم فصل گذشته رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور هدایت تیم سپیدرود را برعهده گرفت و توانست تیم سپیدرود را از خطر سقوط به لیگ دسته اول نجات دهد.

پیش از این سپیدرود طی نامه ای به کریمی اعلام کرده بود که باقیمانده حساب او و کادر فنی فصل گذشته را به صورت ۳۰ درصد نقد و مابقی در عرض دو ماه پرداخت می کند. ولی به دنبال آغاز تمرینات از سوی علی کریمی با بازیکنان تستی و همچنین اعتراض هواداران به نظر می رسد دور انداختن علی کریمی از باشگاه آخرین راه حلی بود که تن زاده مجبور به پرداخت هزینه  آن شد تا بتواند با انتصاب سرمربی جدید و آغاز تمرینات  شرایط را کنترل کند.

گفتنی است اداره ورزش و جوانان استان در روزهای گذشته با چند نفر از متقاضیان خرید جدید گفت و گو کردند و گفته می شود به دنبال حکم سلب مسئولیت جواد تن زاده از سپیدرود هستند و مراحل اداری آن در حال طی شدن است. اعتراض شدید هواداران در روز پنجشنبه علیه مالکیت باشگاه شرایط سختی را برای آن ها ایجاد کرده است ولی حال با تسویه حساب کریمی شاید بتوانند تا حدودی نفس تازه ای بگیرند.

البته هنوز از سوی منابع علی کریمی تاییدیه ای مبنی بر پایان تسویه حساب شنیده نشده است. به نظر می رسد با انتخاب نادر دست نشان تحولات جدیدی برای انتخاب بازیکنان و کادرفنی باید دنبال شود و بسیاری از بازیکنانی که از علی کریمی حمایت کرده اند و مقابل مالک باشگاه ایستاده اند عطای حضور در سپیدرود را به لقایش خواهند سپرد. تیمی که تاکنون امید سام کن را از دست داده است و باتوجه به بودجه محدود باشگاه و زمان اندک فرصت چندانی برای خریدهای مناسب نیز در لیگ برتر فصل آینده نخواهد داشت. در این میان تنها لجبازی است که باشگاه سپیدرود را در میان مالکین فعلی نگه داشته است. بدون هیچ گونه چشم اندازی!

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :