شکوفه های زیتون-  ظاهراً مسئولان باشگاه سپیدرود رشت از علی کریمی خواسته بودند که تا تاریخ ۲۲ اردیبهشت سرمربی پیشین سپیدرود درخواست کتبی خود برای تسویه حساب را به این باشگاه دهد تا آنها متعاقباً تاریخ تسویه را اعلام کنند. علی کریمی هم این درخواست را انجام داده و امروز برای پیگیری کارش به باشگاه سپیدرود رفته، اما ظاهراً برای دیدار با تن زاده مدیرعامل باشگاه ناموفق مانده است.

این درحالی است که پس از انتشار این خبر مسئولان باشگاه سپیدرود حضور علی کریمی در باشگاه را تکذیب کردند، اما علی کریمی در همین خصوص اظهار داشت: من امروز به رشت رفتم و ساعت ۱۱:۱۴ با آقای تن زاده تماس گرفتم که او پاسخم را نداد، اما ساعت ۱۲:۴۵ به من پیامک زد که بچه ها در باشگاه تا ساعت ۱۲ حضور دارند. با توجه به این نامه، چطور تن زاده برخلاف نامه خودش، ادعا می کند که برگه تسویه حساب و چک از یک هفته پیش آماده بوده است؟ اصلاً چرا به من گفته اند که درخواست خود را به صورت کتبی به باشگاه بدهم و نتیجه را متعاقباً اعلام می کنند.

وی افزود: تن زاده گفته برگه های تسویه حساب آنها از یک هفته قبل آماده است. او درحالی این ادعا را کرده که من ۲۲ اردیبهشت درخواست کتبی ام را به این باشگاه داده ام تا آنها هم طبق وعده خود به آن رسیدگی کنند، اما این اتفاق نیفتاده، هواداران بهترین قضاوت کننده هستند. من نه حرف تن زاده را قبول دارم و نه چک اش را. باید برای تسویه حساب چک بانکی به من بدهند، او مدعی است و همیشه حرف او درست است. او پاسخ دهد چرا اصلاً جواب تماس من را نداد و یک ساعت و ۴۵ دقیقه بعد تازه به من پیامک زده است. خود مردم قضاوت کنند.

جواد تن‌زاده : علی‌رغم قرار قبلی علی کریمی به این باشگاه مراجعه نکرده است

در این زمینه مالک باشگاه سپیدرود رشت اعلام کرد همه چیز برای تسویه حساب با علی کریمی آماده بوده است اما علی‌رغم قرار قبلی او به این باشگاه مراجعه نکرده است.

جواد تن‌زاده درباره اینکه گفته می‌شود علی کریمی برای تسویه حساب در باشگاه سپیدرود حاضر شده اما کسی پاسخگوی او نبوده است، اظهار داشت:

اعضای باشگاه از ساعت ۸:۳۰ تا ۱۲:۳۰ دقیقه امروز (دوشنبه) همه در دفتر خود و در باشگاه حضور داشتند و همه چیز آماده حضور علی کریمی بود، اما او به باشگاه مراجعه نکرده است. من برای جلسه حرفه‌ای‌سازی باشگاه‌ها در تهران حضور دارم و به حضور من در باشگاه نیازی نبوده است.

جواد تن‌زاده ادامه داد:کریمی روز گذشته با من صحبت کرد و قرار شد ساعت ۱۰ صبح امروز در باشگاه حضور داشته باشد، اما این کار را انجام نداد.

« آیا برای تسویه‌ حساب با کریمی نباید شما به عنوان مالک باشگاه زیر برگه تسویه حساب را امضا کنید؟» مالک باشگاه سپیدرود در پاسخ به این پرسش گفت:تسویه‌حساب، چک و همه برگه‌ها امضا شده و در باشگاه وجود دارد و از هفته پیش همه چیز را برای تسویه حساب با کریمی آماده کرده بودیم.

جواد تن‌زاده در پایان یادآور شد:ما هفته پیش از کریمی خواستیم که درخواست تسویه حساب خود کتباً به ما ارائه دهد که این کار را انجام داد و قرار شد. او روز گذشته به من گفت ساعت ۱۰ صبح امروز در باشگاه حضور خواهد شد و نیازی هم به حضور من نبود، چون اعضای باشگاه کارهای تسویه حساب را انجام خواهند داد. همه اعضا در باشگاه حضور داشتند و فیلم باشگاه هم موجود است و می‌توانید مشاهده کنید.

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :