شکوفه های زیتون- مهدی ولی‌پور در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: دیروز در عملیات امداد و نجات که در پی واژگونی یک دستگاه پیکان بار در ییلاق سوئه چاله ماسال روی داد به ۷ نفر از مصدومان این حادثه امداد رسانی شد.

هلال احمر گیلان

مدیرعامل جمعیت هلال احمر گیلان تصریح کرد: تیم امدادی ۳ نفره جمعیت هلال احمر گیلان در ساعت ۸ صبح  با همراهی و مشارکت اورژانس ۱۱۵ گیلان به حادثه دیدگان این واژگونی خودرو که ۶ نفر بزرگسال و ۲ کودک بودند امدادرسانی کردند.

وی با اشاره به اینکه یک نفر از مصدومان حادثه واژگونی پیکان بار ییلاق سوءچاله توسط تیم امدادی جمعیت هلال احمر گیلان به بیمارستان رسالت ماسال منتقل شد گفت: شماره ندای امداد ۱۱۲ که حتی با گوشی بدون سیم کارت هم امکان برقراری تماس دارد ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی به مردم در حیطه حوادث و سوانح است.

ولی‌پور بیان کرد: طرح ملی امداد و نجات تابستان جمعیت هلال احمر که شامل امداد و نجات جاده‌ای، امداد و نجات کوهستان و امداد و نجات دریایی است در ۲۵ پایگاه ثابت و سیار و پست موقت امداد و نجات در ایام تابستان به مردم و مسافران گیلانی خدمات ارائه می‌دهند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر گیلان اذعان داشت: در طرح امداد و نجات تابستان ۲۰۰ نفر از همکاران و نجاتگران جمعیت هلال احمر گیلان فعال هستند و یک تیم واکنش سریع  در مرکز استان  مستقر است و آماده  ارائه خدمت است./تسنیم

این خبر را به اشتراک بگذارید :