شکوفه های زیتون- حجت الاسلام عباسپور رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان رودبار در گفتگو با ما با اشاره به اینکه ۳۰ جشن به مناسبت اعیاد شعبانیه و میلاد امام زمان (عج) در سطح شهرستان رودبار برگزار شده است، گفت:در هفت شهر شهرستان رودبار با برنامه ریزی صورت گرفته جشن ها به مدت سه روز برگزار شد. وی با بیان اینکه سعی نمودیم تا امسال بسیار متفاوت تر از سالیان گذشته جشن اعیاد شعبانیه و میلاد امام زمان  را برگزار نماییم.

عباسپور
وی در ادامه به تشریح برنامه ها و جشن های برگزار شده پرداخت و گفت: همانطور که در روایات شب نیمه شعبان را همانند شب قدر دانسته اند به لطف خدا در این ایام مبارک برای اولین بار در سه نقطه از شهرستان مسجد حضرت ولی عصر (عج) پایین بازار، منجیل شهرک ایثارگران و مسجد لویه برنامه شب احیا تا اذان صبح برگزار شد.
وی به برنامه هایی که با سخنرانی امام جمعه شهرستان در میدان شهرداری رودبار و مسجد دوگاهه پایین بازار برگزار شد اشاره کرد و گفت: هیئت منتظران المهدی (ع) رستم آباد با سخنرانی امام جمعه این شهر و همچنین شهرداری و شورای شهر رستم آباد، هرزویل، علی آباد، لوشان و … بیش از ۳۰برنامه و جشن برگزار شد.
رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان رودبار گفت: طبیعی است که عامه مردم طرفدار ولایت فقیه و امامت هستند که در راس آن امامت حضرت امام زمان (عج) است و در حال حاضر مردم همه احساسات و معرفت خود را معطوف به ایشان نموده اند. حجت الاسلام عباسپور افزود: در همه اعیاد و مناسبت ها عشق و احساسات مردم متبلور می شود و وظیفه ما این است که این شور و شوق را با ساماندهی و برنامه ریزی و بدون هیچگونه انحراف و خرافی گرایی، برگزار و از این مراسمات در جهت تعالی  فرهنگ معنوی جامعه بهره بگیریم.
وی در پایان اظهار داشت: مردم خوب جامعه ما نسبت به ائمه، معصومین و امامان ارادت خاص دارند که جا دارد این ارادت را در تمامی مسائل اعتقادی و معنوی با بهره گیری از علم و آگاهی در زندگی روزمره بخصوص در برخوردهای اجتماعی عامیانه و حفظ حجاب ساری و جاری نمایند.

این خبر را به اشتراک بگذارید :