شکوفه های زیتون- فرماندار رودبار یکی از راههای به انحراف کشیدن جوانان را ساخت و تولید برنامه های مخرب در فضای مجازی دانست و گفت: داشتن فضای مجازی و استفاده مطلوب از آن خوب است اما تاثیرات مخرب آن بسیار خطرناک است.

سیداسماعیل میرغضنفری در مراسم زنگ انقلاب هنرستان شهید بهشتی رودبار، اظهار کرد: نوجوانان و جوانان در پیروزی انقلاب اسلامی، جنگ تحمیلی و سازندگی ایران اسلامی نقش اساسی داشته و دارند.

وی ادامه داد: امام خمینی(ره) وقتی سال۴۲ فرمودند: سربازان من در گهواره ها هستند شاید کمتر کسی به این آینده نگری و پیش بینی می اندیشید که نوجوانان و جوانان به میدان بیایند و در پیروزی انقلاب اسلامی نقش اساسی داشته باشند.

فرماندار رودبار همچنین با بیان اینکه نوجوانان و دانش آموزان بعنوان قشر تأثیر گذار و آتیه ساز کشور باید به خود باور داشته باشند خاطرنشان کرد: کسانی که جانفشانی ها، ایثارگریها و پیروزیهای بی بدیل را در جنگ تحمیلی رقم زدند غالبشان همسن جوانان و دانش آموزان امروز بودند که دشمن تمام تلاش خود را برای انحراف و جدایی شان از انقلاب بکار گرفته است.

میرغضنفری، یکی از راههای به انحراف بردن جوانان را ساخت و تولید برنامه های مخرب در فضای مجازی دانست و گفت: داشتن فضای مجازی و استفاده مطلوب از آن خوب است اما تاثیرات مخرب آن بسیار خطرناک است.

وی خاطرنشان کرد: همانگونه که رهبر معظم انقلاب از لفظ جنگ نرم استفاده کردند اگر در آن زمان عده زیادی متوجه این کلام رهبری نشدند اما امروز به این واقیعت و دور اندیشی و هشدار رهبری پی برده اند که باید تلاش کنیم بر فضای مجازی تاثیر گذار باشیم نه تاثیر پذیر، همانند تاثیری که شهید حسین فهمیده بر جامعه گذاشت.

فرماندار رودبار با تاکید برهوشیاری در مقابل دشمنان افزود: سردمداران استکبار چون می دانند دین و دین باوری باعث نابودی آنها می شود ،دین را به عنوان عامل عقب ماندگی ملت ها معرفی وآنرا تخریب می کنند.

میرغضنفری، همچنین با اشاره به اینکه تریبونها باید صدای وحدت و همدلی باشند گفت: باید وفاق و همدلی در جامعه استمرار داشته باشد و تریبونها منادی وحدت و همدلی باشند./زیتون خبر

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :