شکوفه های زیتون-دکتر فیاض معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت صنعت معدن و تجارت گفت:گیلان از جمله استانهایی است که برای جبران عقب ماندگی‌ها در بخش صنعت،معدن و تجار ت نیاز به صنایع بزرگ مادر و ریشه‌ای دارد.

دکتر فیاض ادامه داد:گیلان از استانهای پر گردشگر کشور است و وجود جمعیت شناور استان نعمتی بی بی بدلیل  برای گیلانیان محسوب می‌شود

وی خاطر شنان کرد: وجود جمعیت بالای گردشگر نعمتی است که استان را می‌تواند در بخش تولید و اصناف متحول کند.

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت صنعت معدن با اشاره به اینکه صدای مطالبات مردم استان گیلان در بخش صنعت، معدن و تجارت باید به وزارتخانه برسد،تصریح کرد:لام است به طور مضاعف برای توسعه بخش صنعت استان کار کنیم.

وی با اشاره به توانمندی های دقل پوش برای ریاست سازمان صنعت،معدن و تجارت گیلان خاطر نشان کرد: با توجه به شناختی که از وی داریم، شاهد اقدامات گسترده‌ای در این خصوص خواهیم بود.

دکتر فیاض تاکید کرد: صنعت و توسعه این بخش در کنار دیگر بخش ها از جمله تجارت می‌تواند ارتقای درآمد را برای استان فراهم کند و لازم است دکتر دلق‌پوش  برای تحقق این اهداف به همکاران صادق در استان تکیه کند.

وی رسیدگی و توسعه واحدهای کوچک و متوسط  را از جمله برنامه های وزارتخانه عنوان کرد و گفت: ۱۷هزار میلیارد تومان برای برطرف شدن نقص های واحدهای کوچک و متوسط کشور اعطاء شده است.

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت صنعت معدن با تاکید بر اتمام طرح‌های نیمه تمام صنعتی در استان تصریح کرد: سال گذشته ۶هزار طرح نیمه تمام در کشور به بهره برداری رسید و برای جبران کمبود اشتغال  لازم است،دیگر طرح های نیمه تمام استان هر چه سریعتر به بهره‌برداری برسند./ایسنا

این خبر را به اشتراک بگذارید :