شکوفه های زیتون/ فرماندار رودبار: دولت تدبیر و امید بر اساس میثاق خود با ملت بر عهد و پیمانش استوار است و با رعایت عزت، حکمت و مصلحت تا آخرین لحظه خدمت برای تحقق وعده هایش می کوشد و بیشترین فشارها را تحمل می کند تا کمترین فشارها بر مردم تحمیل گردد.
میرغضنفری در جمع همکاران اداری تاکید کرد: مدیران و مسئولان شهرستان رودبار نیز در راستای تأکیدات رئیس قوه مجریه کشور خود را ملزم می ببینند به همراه مجموعه اداری با تلاش و اهتمام مضاعف و نهایت صرفه جویی و بهره وری گام مثبت و مؤثری را به سهم خود برای اعتلاء کشور بردارند.
وی گفت: استقبال، همراهی، تسهیل گری و انجام امور مردم و اهتمام برای انجام خدمات توسعه ای، عمران و آبادانی بدون هیچ وقفه قابل توجیه و مانع قانونی مورد تأکید است و در فواصل زمانی تعیین شده نیز از عملکردها ارزیابی و تصمیمات مقتضی اتخاذ خواهد شد.
فرماندار همچنین در این نشست با اعلام اینکه یک معاونت جدید به فرمانداری رودبار اضافه شده است خانم پریسا رضایی را به عنوان معاون برنامه ریزی و توسعه معرفی کرد و گفت: در راستای تاکیدات دولت تدبیر و امید برای استفاده از توانمندی و ظرفیت بانوان در مناصب مدیریتی این انتصاب صورت گرفته است و امیدواریم وی با برنامه ریزی و پیگیری های مناسب به توسعه رودبار کمک نماید.
میرغضنفری همچنین با معرفی علیرضا جهانگرد به عنوان بخشدار جدید رحمت آباد و بلوکات گفت: این بخش به اندازه برخی از شهرستانها وسعت و ظرفیت دارد و به همین اندازه همت و تلاش برای کار و تلاش نیاز دارد.
گفتنی است فرمانداری شهرستان رودبار با توجه به ارتقاء صورت گرفته در بعد سازمانی، دارای سه معاونت با نامهای معاون سیاسی اجتماعی آقای علی اکبر پورعلی، معاون هماهنگی امور عمرانی آقای محمد اسماعیل حبیبی و معاون برنامه ریزی و توسعه خانم پریسا رضایی می باشد.

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :