قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب خبری وردپرس
خبرخوان

راه آهن گیلان هر چه سریعتر به شبکه سراسری ریلی کشور وصل شود

راه آهن گیلان هر چه سریعتر به شبکه سراسری ریلی کشور وصل شود

شکوفه های زیتون- غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی در دیدار با عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی گفت: ابتدا از تلاش‌ها  و رسیدگی های وزیر راه و شهرسازی به مسائل این وزارتخانه قدردانی می‌کنم.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی افزود: حدود ۴۰ درصد جمعیت گیلان در شهر رشت ساکن هستند و این ضرورت ایجاب می‌شود که به مسائل این شهر در ابعاد مختلف بیشتر توجه شود.

ناوگان حمل و نقل عمومی شهر رشت باید ارتقاء یابد

وی با اشاره به ترافیک شهر رشت گفت: باید زیرساخت‌های رشت تقویت و ناوگان حمل و نقل عمومی این شهر ارتقاء یابد، همچنین یکی دیگر از مسائل شهرستان رشت بحث رسیدگی به مسائل زباله‌های شهری است.

جعفرزاده ادامه داد: باید راه آهن استان گیلان هر چه سریعتر به شبکه سراسری ریلی کشور وصل شود و جاده‌های این شهرستان تعریض شود، همچنین مسائل مسکن مهر شهرستان رشت مورد رسیدگی قرار گیرد.

آخوندی:بحث بازآفرینی شهری نیز در شهرستان رشت باید مورد توجه بیشتری قرار گیرد

عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی در این نشست گفت: دغدغه‌هایی که در این جلسه از سوی آقای جعفرزاده نماینده مردم رشت و شهردار و اعضای شورای شهر شهرستان رشت مطرح شد، مورد رسیدگی قرار می‌گیرد.

وی  افزود: در کنار توسعه معابر شهری با توجه به موقعیت استان گیلان، باید در این استان حمل و نقل ریلی بیشتر توسعه یابد تا از فشار بر جاده ها کاسته شود.

وزیر راه و شهرسازی یادآور شد: بحث بازآفرینی شهری نیز در شهرستان رشت باید مورد توجه بیشتری قرار گیرد./دیارمیرزا

این خبر را به اشتراک بگذارید :

مطالب مرتبط