شکوفه های زیتون- اسماعیل میرغضنفری در نشست با مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای اظهار کرد: یکی از مشکلات عمده شهرستان رودبار مناسب نبودن راه‌های ماست که برغم تلاش‌ها و اقدام خوب یکسال اخیر در زمینه روکش و آسفالت راه‌ها اما شاخص آن با میانگین استانی فاصله دارد .

وی با اشاره به تنگناها و مضایق اعتباری کشور گفت: در محدودیت‌های اعتباری، شهرستان رودبار که بعد از توزیع اعتبارات بر اساس شاخص جمعیت برخورداری کمتری داشته، بیشتر متضرر شده است .

فرماندار شهرستان رودبار با اشاره به وضعیت راه‌های مواصلاتی رودبار یادآور شد: در نشست‌های مختلف خط کشی راه‌ها خصوصا در مسیرهای کوهستانی را خواستار شده‌ایم که انتظار تحقق آن را داریم چراکه در زمان مه گرفتگی روستاهای بالادست علائم جاده‌ای به ویژه خطوط مسیر راهنمای رانندگان است .

میرغضنفری با اشاره به فوت مادر زحمتکش حلیمه جانی که تألمات روحی منطقه را موجب گردید و تصادفات فوتی و جرحی فراوان آزاد راه رشت – قزوین در محدوده شهرستان رودبار، تأکید کرد: نصب پل‌های عابر پیاده در روستاهای دولت‌آباد و حلیمه جان ضروری است .

وی از مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خواست در پیگیری‌های مستمر فرماندار و نماینده شهرستان رودبار برای حل مشکل پرداخت عوارض مردم این شهرستان در عوارضی امامزاده هاشم که از مبادی استانی و ملی صورت می‌گیرد، مشارکت داشته باشد.

فرماندار رودبار همچنین حل مشکل رانش جاده سندس، رمپ ورود و خروج منجیل، تحقق روکش آسفالت‌های تعهد شده در بخش‌های مرکزی، رحمت‌آباد و بلوکات، عمارلو و خورگام و راه اندازی پایانه حمل بار لوشان را خواستار شد./ایسنا

این خبر را به اشتراک بگذارید :