شکوفه های زیتون- نماینده مردم رودبار در مجلس شورای اسلامی گفت: در حال حاضر ضریب برخورداری این شهرستان از گاز روستایی به بیش از ۶۲ درصد رسیده که تا پایان سه ماهه نخست سال ۹۷ به بیش از ۹۰درصد می‌رسد.

مصرف گاز

 منوچهر جمالی در مراسم افتتاح پروژه آب‌رسانی روستای “لیاول سفلی” شهرستان رودبار اظهار داشت: اگر سپاه قدس گیلان برای اجرای پروژه عمرانی شروع به کار می‌کند نشان دهنده آن است که برخی از کارهای لازم برای خدمت‌رسانی به مردم روی زمین مانده است.

نماینده مردم رودبار در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه امروز لازم است تا مردم و مسئولان همانند اوایل انقلاب با یکدیگر متحد باشند عنوان داشت: امروز دشمنان ما به دنبال زیر سوال بردن نظام است تا جوانان را ناامید کرده و میان مسئولان اختلاف ایجاد کنند.

جمالی با تاکید بر اینکه امروز مسئولان فقط باید به دنبال خدمت‌ کردن به مردم باشند خاطرنشان کرد: امروز بیشترین نیاز مردم کشور ما این است که ببینند مسئولانشان برای آن‌ها کار می‌کنند.

وی ضمن ارائه آماری از وضعیت عمرانی شهرستان رودبار ابراز داشت: در گذشته ضریب برخورداری این شهرستان در حوزه گازرسانی روستایی ۲۲درصد، در حوزه آسفالت روستایی ۲۶درصد و در حوزه بهره‌مندی از آب شرب روستایی ۵۳درصد بوده است.

نماینده مردم رودبار در مجلس شورای اسلامی با اشاره به پیشرفت‌های این شهرستان در حوزه خدمات عمرانی تصریح کرد: در حال حاضر ضریب برخورداری این شهرشتان از گاز روستایی به بیش از ۶۲ درصد رسیده است که تا پایان سه ماهه نخست سال ۹۷ به بیش از ۹۰درصد می‌رسد.

جمالی با اعلام اینکه در حال حاضر ضریب برخورداری این شهرستان در حوزه آسفالت روستایی به ۳۷درصد رسیده است اظهار داشت: این آمار تا پایان سال مالی ۹۶ به ۴۸درصد می‌رسد.

وی با بیان اینکه میزان بهره‌مندی این شهرستان از آب شرب روستایی تا پایان سال مالی ۹۶ به بیش از ۷۰درصد میرسد گفت: تمام این پیشرفت‌ها نتیجه همدلی و همکاری مسئولان با یکدیگر است.

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :