شکوفه های زیتون- فرماندار رودبار بر لزوم بازگشایی ورودی‌های فرعی رودبار برای کاهش ترافیک نوروزی تأکید کرد و گفت: رودبار با شعار پاک‌سازی، زیباسازی و میهمان‌نوازی محیا میزبانی از مسافران نوروزی است.

به گزارش خبرنگاران سید اسماعیل میر غضنفری پیش از ظهر امروز در جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر گیلان در سالن الغدیر استانداری گیلان اظهار کرد: ستاد تسهیلات سفر در رودبار با شعار پاک‌سازی، زیباسازی و میهمان‌نوازی محیا میزبانی از مسافران نوروزی شده است.

وی بابیان اینکه تمامی دستگاه‌های خدمات رسان اعم از بیمارستان و تفرجگاه‌ها و اقامتگاه‌ها آماده پذیرایی از مسافران هستند افزود: در راستای فراهم کردن زیرساخت‌های سفر در شهرستان، راه‌اندازی بازارچه سنتی، جانمایی خانه سنتی در مدخل ورودی استان در شهر لوشان و آماده‌سازی روستای اسطلخ جان رودبار به‌عنوان روستای نمونه و بدون بیکار را ساماندهی کرده‌ایم.

فرماندار شهرستان رودبار با اشاره به ظرفیت‌های عظیم گردشگری شهرستان رودبار گفت: از تمامی واحدهای خدمات رسان و هتل‌ها و اقامتگاه‌ها برای پذیرایی از مسافران نوروزی بهره گرفته‌ایم و مشکلی به لحاظ اسکان گردشگران نداریم.

میر غضنفری با اشاره به ترافیک بسیار شدید در رودبار بیان کرد: رودبار علاوه بر اینکه یکی از ورودی‌های پرتردد استان است محلی برای عبور مسافران مازندران و اردبیل نیز بوده و لازم هست با همکاری راهداری و پلیس راهور مسیرهای فرعی دیگر شهرستان نیز بازشوند تا شاهد ترافیک سنگین در شهرستان نباشیم.

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :