شکوفه های زیتون- اولین نشست صمیمی روسای ستادهای مردمی دکتر حسن روحانی با دکتر سالاری استاندار گیلان با حضور مهندس غلامعلی جعفرزاده رییس ستاد مردمی دکتر حسن روحانی در استان گیلان و جمشید نژاد معاون سیاسی امنیتی استاندار گیلان در سالن شهید انصاری استانداری برگزار شد.

  اولین نشست صمیمی روسای ستادهای مردمی دکتر حسن روحانی با دکتر سالاری استاندار گیلان با حضور مهندس غلامعلی جعفرزاده رییس ستاد مردمی دکتر حسن روحانی در استان گیلان و جمشید نژاد معاون سیاسی امنیتی استاندار گیلان در سالن شهید انصاری استانداری برگزار شد.

در این نشست صمیمی ابتدا مهندس غلامعلی جعفرزاده رییس ستاد مردمی دکتر حسن روحانی در استان گیلان ضمن تشکر از دعوت استاندار گیلان این نشست را جلسه بیعت روسای ستادهای مردمی دکتر روحانی با استاندار گیلان نامید و افزود: در واقع مردم استان گیلان رتبه اول را نسبت به دو استانی که بیشتر از گیلان رای دادند را دارند چرا که در این دو استان نگاه مذهبی و قومیتی بود اما مردم گیلان خودجوش و مردمی با تمام وجود به دکتر روحانی رای دادند.

در ادامه این نشست صمیمی شاهین آبزن رییس ستاد مردمی دکتر روحانی شهرستان رودبار به عنوان اولین سخنران این نشست ضمن تشکر از برپایی این نشست خطاب به استاندار گیلان بیان داشت: شهرستان رودبار با ۲۵۵۰ کیلومتر وسعت و جغرافیایی پهناور به عنوان دروازه ورودی استان گیلان و تقدیم ۴۱۶ شهید گلگون کفن و مردمانی نجیب، مومن و خداشناس و همیشه در صحنه در دوران شکل گیری انقلاب اولین شهید انقلاب را با نام شهید سید یونس رودباری تقدیم نموده و در ایام دفاع مقدس لحظه ای از حمایت و تلاش برای دفاع از نظام مقدس جمهوری اسلامی دست نکشیدند.

رییس ستاد مردمی دکتر حسن روحانی در شهرستان رودبار خطاب به دکتر سالاری استاندار جوان گیلان گفت: مردمان نازنین شهرستان رودبار با جان و دل و با انگیزه ای انقلابی پای صندوق های رای حاضر شدند و ۹۸ درصد از مردم شهرستان در انتخابات شرکت نموده و بالغ بر ۶۴ درصد با آرای مثبت خود بار دیگر به دولت تدبیر و امید لبخند زدند.

مدیر پایگاه خبری تحلیلی دیار یونس در بخش دیگر سخنان خود که با حضور دکتر سالاری استاندار گیلان و مهندس جعفرزاده رییس ستاد مردمی دکتر حسن روحانی در استانداری برگزار شد بیان داشت: یکی از اتفاقات خوب استان گیلان حضور جوانترین استاندار کشور در راس مدیریت عالی استان است که بارقه امید را در مردم بارور نموده است.
شاهین آبزن تاکید نمود: استفاده خلاقانه و اعتماد شما به جوانان در پست های مدیریتی نشان از توجه شما و شجاعت و باورپذیری به جوانان است که انتخاب سه بخشدار جوان و یک مشاور جوان دیگر به معنی اعتماد بالای شما به این مقوله است

رییس ستاد مردمی دکتر روحانی در شهرستان رودبار خاطرنشان کرد: متاسفانه در برخی شهرستان های استان گیلان مدیران اجرایی خیلی اعتقادی به مشاوران جوان و یا اعتماد به آنها ندارند که این امر آسیب جدی به بدنه دولت خواهد زد.
این روزنامه نگار فعال و پرتلاش استان گیلان ادامه داد: در بحث دیگری که حضرتعالی به عنوان نماینده عالی دولت در استان توجه ویژه ای به این موضوع دارید توجه به توانمندی بانوان کارآمد در پست های مدیریتی است که در برخی شهرستان ها مغفول مانده است و باید مورد بررسی جدی واقع شود.
رییس ستاد مردمی دکتر حسن روحانی در شهرستان رودبار در خاتمه سخنان خود خطاب به دکتر سالاری استاندار جوان گیلان بیان داشت: خوشبختانه نماینده عالی دولت در شهرستان رودبار کاملا همگام و همراه با دولت تدبیر و امید هستند و تلاش های ایشان برای پاسخ به مطالبات مردمی ستودنی است اما آنچه که برای مردم شهرستان رودبار زیتون در حال حاضر اهمیت دارد پاسخ به ندای حق طلبی برای رفع مشکلات و معیشت آنهاست و این ندای حق طلبی آنها را ما بارها شنیده و برای قول هایی که داده ایم باید پاسخگو باشیم.

آبزن در خاتمه از استاندار جوان گیلان درخواست نمود تا توجه بیشتری به حامیان دولت تدبیر و امید در استان گیلان داشته باشند.

  • شاهین آبزن مدیر پایگاه خبری تحلیلی دیار یونس در نشست خبری عبدالله پاکاری مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ضمن گلایه شدید از عدم توجه مسئولین امر به شهید سید یونس رودباری اعتراض خود را اینگونه بیان نمود:

 

 

 

 

 

 

 

 

/دیاریونس

این خبر را به اشتراک بگذارید :