شکوفه های زیتون-  سیداسماعیل میرغضنفری در نشست با خبرنگاران رودبار ضمن تسلیت ایام فاطمیه، اظهار کرد: در امور اداری و خدمتی نگاه سیاسی ندارم.

وی ادامه داد: عده ای در فضای مجازی بصورت ناعادلانه و بدور از انصاف مباحث و تخریب هایی را مطرح می کنند که تا به امروز در مقابل آن سکوت کرده ام.

فرماندار رودبار با تاکید بر اینکه خدمت بدون حاشیه را سرلوحه کار خود قرار داده ام، بیان داشت: مردم از فرماندار بومی شهرستان توقع بیشتری در خصوص رفع مشکلات دارند.

میرغضنفری با بیان اینکه رفع بسیاری از مشکلات بصورت یکپارچه و یکجا ممکن نیست، افزود: بسیاری از مشکلات با توجه به شرایط جامعه به یکباره ممکن نیست.

وی با تاکید بر اینکه نخواسته ام از موقعیت شغلی خودم سو استفاده کنم، ادامه داد: بسیاری از نزدیکان بنده هم با معضل بیکاری  مواجه هستند و همانند بسیاری از مردم که دغدغه مند هستند با این معضل روبرویند.

فرماندار رودبار، ضمن قدردانی از زحمات خبرنگاران در بحران برف و برنامه های دهه فجر، بیان داشت: خبرنگارانی که با بنده بعضا اختلاف سلیقه سیاسی دارند نیز در بحران و انعکاس خدمات انجام شده در کنار تیم مدیریتی شهرستان بودند.

میرغضنفری مشکل معیشت و اشتغال را یکی از دغدغه ها دانست و گفت: این مشکلات برخی ارثیه نامطلوب گذشته و بخشی دیگر به سیستم اقتصادی دنیا بر می گردد.

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :