شکوفه های زیتون / شاهین آبزن–  اولین نشست هم اندیشی مربیان و جمعی از قهرمانان ورزشی هیات کاراته شهرستان با مظاهر جعفری رئیس هیات کاراته شهرستان رودبار همراه با ضیافت افطاری برگزار شد.

در ابتدای این نشست هم اندیشی، استاد مظاهر جعفری رئیس هیات کاراته شهرستان رودبار ضمن تبریک ماه مبارک رمضان به اساتید و مربیان این رشته طی سخنانی بیان داشت: جامعه کاراته شهرستان رودبار به وجود مربیان و قهرمانان خود می بالد و افتخارات به دست آمده تا کنون با همت والا و تلاش شبانه روزی مربیان و قهرمانان کاراته در سطوح ملی و بین المللی بدست آمده است.

مظاهر جعفری افزود: تقویم ورزشی در سال ۹۷ تدوین شده که در مناسبت های مختلف و در ایام سال ۹۷ اجرایی خواهد شد.

رئئیس هیات کاراته شهرستان رودبار بیان داشت: یکی از هیات

 

های فعال و پر مدال ورزشی شهرستان و استان هیات کاراته شهرستان است که با تلاش و پشتکار همه ورزشکاران این رشته بدست آمده و همه این افتخارات با حمایت خود مربیان و ورزشکاران بدست آمده است.

جعفری افزود: حضور در مسابقات کشوری، استانی و شهرستانی و همچنین تورنمنت های خارج از کشور حضور کاراته کاران شهرستان در این مسابقات کاملا ملموس بوده و در سال ۹۷ این افتخارات بیشتر خواهد بود.

رئیس هیات کاراته شهرستان رودبار در خاتمه از زحمات و تلاش های شبانه روزی مربیان و ورزشکاران شهرستان رودبار تجلیل نمود و در پایان خاطر نشان نمود: شاهد درخشش قهرمانان هیات کاراته در سال ۹۷ خواهیم بود.

شایان ذکر است در خاتمه این نشست هم اندیشی پس از صرف افطاری با حضور مظاهر جعفری رئیس هیات کاراته شهرستان رودبار از تعدادی از مربیان هیات کاراته شهرستان رودبار تجلیل شد./دیار یونس

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :