شکوفه های زیتون/ نشست کمیسیون کارگری شهرستان رودبار با حضور نمایندگان شورای تامین این شهرستان ، روسای ادارات صنعت، معدن و تجارت، تعاون کار و رفاه اجتماعی، امور مالیاتی، شعبات تامین اجتماعی منجیل، لوشان و رستم آباد ، مدیر شرکت شهرکهای صنعتی شهرستان و همچنین تعدادی از مدیران واحدها و نمایندگان کارگران به ریاست معاون سیاسی  اجتماعی فرماندار رودبار برگزار گردید.

علی اکبر پورعلی معاون در این نشست از اعضای نشست بدلیل همراهی و همکاری در پیگیری و رفع مشکلات واحدها در مقاطع مختلف قدردانی کرد و گفت: شهرستان رودبار به لحاظ استقرار تعداد زیادی از واحدهای صنعتی و قرار داشتن در زمره قطب دوم صنعتی استان و قطب اول معدنی استان ، استفاده از ظرفیت نزدیکی به پایتخت و وجود زیرساخت هایی همچون شریان های آزادراه و جاده اصلی و پروژه روبه اتمام راه آهن و ارتباط کامل با کرویدور شمال به جنوب شرایط ویژه ای داراد.

وی افزود: تمام تلاش ما این است تا مشکلات موجود را با بهره گیری از کارگروههای مختلف ذیل شورای برنامه ریزی و توسعه استان از جمله کارگروه اشتغال و برنامه ریزی و رفع موانع تولید به حداقل ممکن برسانیم.

پورعلی یادآور شد: مسئولین ارشد شهرستان رودبار تمام تلاش خود را برای راه اندازی و احیای شرکت های بزرگی که در گذشته فعال بودند اما بنا به هر دلیلی تا کنون غیر فعال شده اند ، به کار گرفته اند.

در این نشست پس از طرح وضعیت برخی شرکت ها همچون آینده سازان، سیمان لوشان، کاشی گیلانا و.. در خصوص وضعیت کارگری  برخی واحدها از جمله شرکت تلوان تجارت ، مرغداری ساعی و CNG لوشان ، تصمیماتی برای رفع مشکلات کارگری این واحدها اتخاذ گردید.

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :