شکوفه های زیتون-  منوچهر جمالیدر گفت‌وگو  با خبرنگاران اشاره به اختلاس ۱۰۰ میلیارد تومانی در وزارت نفت اظهار کرد: وجود اختلاس‌های پیاپی در کشور قلب ملت ایران را نگران کرده است.

وی با بیان اینکه اشاعه فرهنگ اختلاس جامعه را از مسیر اصلی دور می‌کند افزود: باید همه دستگاه‌های کشور با مسئله اختلاس مقابله کنند و به‌صورت جدی در مقابل زیاده‌خواهی‌ها بایستند.

نماینده مردم رودبار در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه تمام وزارت خانه‌ها و دستگاه‌های مسئول باید ناظر بر عملکرد و رفتار کارکنان و مدیران پایین‌دستی خود باشند گفت: همه باید با تقویت نظارت بر دستگاه‌ها شرایط را برای سالم کار کردن را فراهم کنند.

جمالی با تأکید بر کار کردن صادقانه و از روی مسئولیت‌پذیری تمامی مدیران و مسئولان کشور در نظام جمهوری اسلامی ایران گفت: همه باید برای خدا و مردم کار کنند تا کشور از پیچ‌وخم‌های بحرانی به شکوفایی و رشد برسد.

عضو مجمع نمایندگان گیلان در خانه ملت بابیان اینکه وجود اختلاس‌ها در کشور نشان‌دهنده کم‌کاری و بی‌توجهی است افزود: اگر در کشور ابزارهای نظارتی تقویت شوند و استقلال خود را حفظ کنند تمامی مشکلات و مفاسد ریشه‌کن خواهند شد و مردم به آرامش می‌رسند.

وی با تأکید بر اینکه هیچ فرقی نمی‌کند کم‌کاری‌ها در کدام دولت بوده و ریشه اختلاس در وزارت نفت به کدام دوره منتسب است بیان کرد: ازنظر من هیچ فرقی در بین دولت‌ها نمی‌کند بلکه اختلاسی در یک وزارت خانه نظام جمهوری اسلامی ایران رخ‌داده و این در حالی هست که مردم برای خرید یک قرص نان خود مشکل‌دارند.

نماینده مردم رودبار در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه موضوع اختلاس مهم است و ربط دادن آن به این دولت و یا دولت غیرمنطقی است گفت: هدف این است که ابتدا جلوی این اختلاس و جیره‌خواری‌ها گرفته شود و ثانیاً اگر اختلاسی در کشور رویداد با آن به‌صورت جدی مقابله شود.

جمالی با بیان اینکه وجود اختلاس در کشور جمهوری اسلامی ایران پذیرفتنی نیست افزود: مسئولان نظام باید بدانند ایران یک کشوری به نام جمهوری اسلامی است و فرزندانش برای حفظ و اعتلای آن در کشورهای دیگر در مقابل متجاوزانش می‌ایستند و باید همچون مدافعان حرم از حیثیت و تمامیت این انقلاب دفاع کنند.

وی با بیان اینکه منتسب کردن اختلاس در وزارت نفت به این ‌و آن پذیرفتنی نیست گفت: در مقطعی از زمان اختلاسی در نظام جمهوری اسلامی ایران رقم خورده و همه باید در شرایطی که مردم گرفتار هستند تلاش کنند تا جلوی این نوع مفاسد گرفته شود./ فارس

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :