شکوفه های زیتون- فرماندار رودبار، گفت: اگر امروز دولت آسیب ببیند قطعًا نظام دچار آسیب می گردد، اگر قوه قضائیه دچار آسیب شود و در مظان اتهام قرار گیرد قطعا ماهیت نظام زیر سؤال است و اگر مجلس شورای اسلامی به هر شکلی مورد هجمه قرار گیرد قطعا نظام زیر سوال می رود.

 اسماعیل میرغضنفری در مراسم برنامه های دهه فجر این شهرستان که در جوار گلزار شهداء گمنام رودبار برگزار شد با تسلیت و تعزیت ایام سوگواری و شهادت ام ابیها اظهار کرد: به برکت متابعت از سیره ائمه معصومین، در زمان مسئولیت خادمان صادق برای ملتی باشیم که امام راحل آنها را ولی نعمت انقلاب دانسته ند.

میرغضنفری با گرامی داشت دهه فجر و افرادی که مبدع تفکراستقلال و آزادی برای ایجاد نظام جمهوری اسلامی ایران بودند، افزود: شهیدانی که با نثار خون خود درخت تنومند نظام و انقلاب را آبیاری کردند و با اعتقاد راسخ  برای راهی که انتخاب کرده بودند ما را در مسیری قرار دادند که بتوانیم خدمت صادقانه برای مردم داشته باشیم.

وی با بیان اینکه فضای امروز جامعه بین المللی بر کسی پوشیده نیست اظهار داشت: امروز دشمنان قسم خورده نظام و انقلاب تمام توان خود را گذاشته اند که با حرکتهای ایذایی وطرح موضوعاتی به دور از واقعیت عاملی برای افتراق در جامعه و نظام اسلامی باشند که با عنایت خدا، هوشمندی رهبر معظم انقلاب، رؤسای قوای سه گانه، نیروهای نظامی و انتظامی و دستگاههای اطلاعاتی و امنیتی و حضور مردم تمام نقشه های دشمنان کما فی السابق نقش برآب شده است و عاملی برای وحدت، وفاق و همدلی شده است.

فرماندار با اشاره به اظهارات بی پایه و اساس رئیس جمهور آمریکا که در ماههای گذشته برای ایجاد افتراق در بین مسئولان و نهادهای نظام مطرح کرد، خاطر نشان کرد: با موضع گیریهای شفاف دولت و رؤسای جمهوری، قوه قضائیه و مقننه و دیگر مسئولان و به خواست خداوند اهداف شوم ترامپ نقش برآب شده، عاملی برای وحدت گشت.

وی افزود: موضوع گیریهای صریحی که ریاست جمهوری در خصوص یاوه گویی های ترامپ در رابطه با نهاد انقلابی سپاه داشت نشان داد که این وحدت و همدلی کما فی السابق وجود دارد.

وی اقداماتی که دشمنان ما بویژه آمریکا به همراهی لابی های صهیونیستی برای زیر سؤال بردن عملکرد نظام جمهوری اسلامی وجود دارد را یادآور شد و گفت: سخنان ترامپ تا حدی سخیفانه بود که حتی صدای هم پیمانان اروپایی را درآورد.

میرغضنفری یادآور شد: امروز آمریکا و دشمنان قسم خورده انقلاب با طرح موضوعاتی بسیار پیش پا افتاده در خصوص سند رسمی برجام که رئیس جمهور نابخرد آمریکا آن را بعنوان یک سند پیش پا افتاده می خواند و نمی داند که یک سند امضاء شده بین المللی شرایط و قواعد خاص خودش برای اجرا و ادامه کار دارد در تلاشند ایران را از مسیر پیشرفت بازدارند.

وی با اشاره به اینکه امروز دشمنان از ساخت بمب هسته ای ایران نگران نیستند چون مطمئنند که بر اساس آموزه های دینی و نظارت عالیه ای که فرماندهی معظم کل قوا بر تمام ارکان قوای نظام دارد نظام اسلامی ما دنبال ساخت بمب هسته ای نیست، گفت: آنها نگران تفکری هستند که همانند بمب در سراسردنیا در حال انفجار است و فضای ایران هراسی که ایجاد کرده بودند امروز به خواست خدا به فضایی بدل شده است که حقانیت ایران را در سراسر جهان به رسمیت می شناسند.

فرماندار رودبار با بیان اینکه آن چه امروز بیش از هر چیزی جامعه اسلامی به آن نیاز دارد وحدت و همدلی است تصریح کرد: تریبونهای رسمی نظام می باید بیش از هر زمان دیگری بدنبال ایجاد وحدت در جامعه باشند.

میرغضنفری افزود؛ تریبونهایی که یک روزی عامل وحدت و همدلی بودند و امروز شاید گهگاهی به خاطر وجود بعضی از مشکلاتی که در هر جامعه ای امکان وجود دارد زمینه را برای شیطنت های دشمنان فراهم می کنند می باید به موضوع بزرگتری بیندیشند و آن اینکه این نظام از هر نقطه ای که آسیب ببیندکل نظام در معرض خطر قرار می گیرد.

فرماندار گفت: اگر امروز دولت آسیب ببیند قطعًا نظام دچار آسیب می گردد، اگر قوه قضائیه دچار آسیب شود و در مظان اتهام قرار گیرد قطعا ماهیت نظام زیر سؤال است و اگر مجلس شورای اسلامی به هر شکلی مورد هجمه قرار گیرد قطعا نظام زیر سوال می رود.

وی با گرامی داشت یاد مرحوم آیت اله هاشمی رفسنجانی که به فرموده رهبر معظم انقلاب استوانه ای برای نظام بودند اظهار داشت: جای این عزیز سفر کرده در این برهه از زمان خالیست که تحت فرمان رهبر انقلاب خودش را فدا می کرد تا جامعه و نظام اسلامی به وحدت و همدلی که لازمه ادامه حیات است برسد و همیشه جامعه را زمانی که به سمت و سوی التهاب می رفت با هزینه کرد خودش به مسیر اصلی هدایت می کرد.

فرماندار همچنین با اشاره به اقدامات و خدمات مجموعه دولت و نظام به مردم گفت: همانطور که رییس جمهوری اظهار داشت اگر چه خدمات ارزشمندی برغم تمام مضایق و محدودیهای بودجه های عمرانی در سراسر کشور برای مردم انجام شده است اما لیاقت، ارزش و جایگاه مردم ما بسیار بیش از این است.

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :