بسم الله الرحمن الرحیم
جَاءَ الْحَقُّ وَزَهَقَ الْبَاطِلُ إِنَّ الْبَاطِلَ کَانَ زَهُوقًا
خداوند رحمان و رحیم را شاکریم که در عصری به سر می بریم که انقلاب اسلامی به همت پیشگامان اندیشه نوین دینی، اجتماعی و سیاسی و با رهبری عالم عامل مهربان و رئوف امت در ایران بنیان گذاشته شد.
انقلابی که با تحقق خودباوری مرکز ثقل جهان اسلام از هم گسیخته قرار گرفت و با رفع تسلط استعمار و استبداد بر فکر و اندیشه جامعه اسلامی، بیداری و خود آگاهی امت اسلامی را تسریع بخشید. 
بی شک کارآمدی بالا و دستاوردهای جهشی این نظام الهی از چنان شتاب،گستردگی و تنوعی برخوردار است که اندیشمندان و صاحبنظران بی‌طرف و حتی دشمنان قسم خورده آن نیز بر عظمتش اذعان دارند.
انقلاب اسلامی مردم آگاه و هوشمند ایران اکنون در اوج اقتدار خود با زعامت خلف و شاگرد صالح خمینی کبیر(ره)؛ مقام معظم رهبری و ریاست جمهوری دیگر یار مبارزش؛ حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی که برای نخستین بار در اوج خفقان رژیم پهلوی لقب امام را برای قائد عظیم الشان ملت بکار برد به سوی بالندگی خود در حرکت است.
اینک که در آستانه چهلمین بهار آزادی و پیروزی انقلاب اسلامی قرار داریم همچون سالهای پرافتخار گذشته رجاء واثق داریم مردمان شریف و قدرشناس شهرها و بخش ها و روستای شهرستان رودبار همگام با اقیانوس بیکران و عظیم ایران اسلامی این عید فرخنده را با حضور گسترده و مثال زدنی خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن جشن خواهند گرفت.

اسماعیل میرغضنفری
فرماندار شهرستان رودبار

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :