شکوفه های زیتون- محمدرضا نازک‌کار عصر دیروز در نشست مشترک هماهنگی عملیات راهداری زمستانی استان گیلان در رشت اظهار داشت: برنامه‌ریزی‌های لازم به‌منظور اجرای طرح راهداری زمستانی در طول راه‌های حوزه استحفاظی استان گیلان انجام شده است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان گیلان با اشاره به اینکه راهداری گیلان اقدامات ویژه‌ای را در راه‌های استان پیگیری می‌کند تشریح کرد: ۴۱ اکیپ راهداری با ۴۸۲  نیروی راهدار آماده اجرای طرح زمستانی در جاده‌های استان گیلان هستند.

وی با تاکید بر اینکه ۲۷۴ دستگاه ماشین‌آلات سبک و سنگین در ۲۵ راهدارخانه استان گیلان مستقر شدند تصریح کرد: استان گیلان  ۱۶ راهدارخانه ثابت و ۹ راهدارخانه سیار دارد و این مراکز به‌منظور اجرای طرح زمستانی با توجه به امکانات موجود تجهیز شدند.

نازک‌کار با بیان اینکه در هنگام بارش برف با توجه به امکانات و نیروهای راهداری اولویت اصلی این اداره کل بازگشایی راه‌های شریانی و اصلی است بیان کرد: براساس حساسیت ویژه راه‌های شریانی استان، بازگشایی محورهای فرعی و روستایی در اولویت‌ دوم این اداره کل  قرار دارند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان گیلان با اشاره به هماهنگی و همراهی مجموعه پلیس راه استان گیلان با عوامل راهداری در طرح زمستانی خاطرنشان کرد: هماهنگی و تعامل پلیس راه و راهداری استان به نحو مطلوبی در استان استمرار دارد./تسنیم

این خبر را به اشتراک بگذارید :