تاریخ انتشار: جمعه 22 آوریل 2016 | 07:52 ق.ظ
در ديدار وزير بهداشت؛
آیت الله وحید خراسانی: سلام مخصوص مرا به دکتر روحانی برسانید / حقا و انصافا بايد از تلاش هاي آقاي ظريف قدردانی کرد / بايد با دنيا با حسن كلام صحبت كرد
آیت الله حسین وحید خراسانی از مراجع تقلید به وزیر بهداشت گفت: دولت تلاش گسترده را جهت خدمت به مردم انجام داده، سلام مخصوص مرا به دکتر روحانی رئیس جمهوری برسانید.
شکوفه های زیتون-  وي عصر پنجشنبه در ديدار وزير بهداشت، درمان و آموزش پزشكي، همچنين با اشاره به خدمات دكتر هاشمي در وزارت بهداشت اظهار داشت: اين وزارتخانه توفيقات بسياري داشته كه از خدمات شما حقا و انصافا قدرداني مي كنم.
وي به موضوع اهميت سلامت اشاره كرد و گفت: سلامت اهم مطالب است و هر امر انسان عملا و اخلاقا متوقف به سلامت است.
آيت الله وحيد خراساني تصريح كرد: كار شما مهمترين كار است و اگر جرياني ايجاد شود كه همه مردم آنچه دخيل در سلامت است را رعايت كنند، همه موضوعات درست مي شود.
وي با اشاره به اهميت درست صحبت كردن گفت: بايد با دنيا با حسن كلام صحبت كرد و اين دستور دين است و اسلام نيز بر اين امر تاكيد دارد.
اين مرجع تقليد با اشاره به خدمات دكتر ظريف در وزارت امور خارجه و دكتر هاشمي در وزارت بهداشت گفت: حقا و انصافا بايد از تلاش هاي آقاي ظريف در وزارت امور خارجه و دكتر هاشمي در وزارت بهداشت قدراني كرد و هر دو وزير با دقت كار كرده و به رفع مشكلات مي پردازند.
آيت الله وحيد خراساني همچنين به كار اطبا اشاره كرد و گفت: اطبا با افرادي سر و كار دارند كه دل شكسته هستند و در ميان آنها نيز افرادي هستند كه از نظر مالي مشكل دارند كه بايد به آنها كمك كرد./انتخاب
آخرين اخبار
پر بحث ترين
اسپرو
#
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار