تاریخ انتشار: چهار شنبه 29 ژوئن 2016 | 18:07 ب.ظ
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان خبر داد:
تجلیل از 500 خبرنگار گیلان در 17 مرداد
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان گفت: 500 نفر از خبرنگاران گیلان در 17 مرداد روز خبرنگار تجلیل می‌شوند.

شکوفه های زیتون- فیروز فاضلی  با اشاره به تمهیدات اندیشیده شده برای برگزاری مراسم تجلیل از خبرنگاران گیلان، اظهار کرد: امسال در روز خبرنگار حدود 500 نفر از خبرنگاران گیلانی که مورد تأیید مدیران مسؤول خود هستند، تجلیل می‌شوند.

وی افزود: خبرنگاران روزنامه‌، هفته‌نامه، دو هفته‌نامه، خبرگزاری، ماهنامه، فصل‌نامه و سرپرستی‌‌های گیلان همزمان با روز خبرنگار تجلیل می‌شوند.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با بیان اینکه از خبرنگاران 64 پایگاه خبری‌ـ تحلیلی این استان تجلیل می‌شود، تصریح کرد: 21 نفر از برگزیدگان جشنواره مطبوعات که سال گذشته در استان برگزار شد، نیز مورد تجلیل قرار می‌گیرند.

وی خاطرنشان کرد: امسال در روز خبرنگار از خبرنگاران و عکاسان آزاد ورزشی، پیشکسوت و خانواده‌های خبرنگاران مرحوم تکریم می‌شود.

فاضلی مجموع تعداد خبرنگاران قابل تقدیر در استان را 500 نفر عنوان کرد و یادآور شد: امسال مهم‌ترین اصل در تجلیل از خبرنگار، تأیید مدیران خبرگزاری‌ها، نشریات، پایگاه‌ها و… است.

وی با اشاره به راهپیمایی روز قدس متذکر شد: با موضوع راهپیمایی روز قدس به برترین تیتر و عکس از بین گزارش‌های تصویری و عکس‌های منتشر شده در رسانه‌های مکتوب و مجازی و نیز فعال‌رین رسانه تجلیل می‌شود./فارس

 

آخرين اخبار
پر بحث ترين
اسپرو
#
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار