تاریخ انتشار: پنجشنبه 7 جولای 2016 | 09:01 ق.ظ
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گیلان :
هلال احمر گیلان به 500 خانوار در آزادراه قزوین رشت خدمات ارائه کرد
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گیلان گفت: طی شب گذشته (چهارشنبه شب) به 500 خانوار که گرفتار ترافیک سنگین در آزادراه قزوین – رشت محدوده رودبار شده بودند، خدمات ارائه شد.

هلال احمرشکوفه های زیتون- مهدی ولی پور با بیان این مطلب افزود: در این خدمات چهار هزار و 500 بطری آب معدنی، یک هزار و 800 قرص نان و سه هزار عدد بیسکویت بین خانواده ها در ترافیک سنگین آزادراه قزوین – رشت محدوده رودبار توزیع شده است.
وی اظهار داشت: انتقال زن باردار 26 ساله رودباری به بیمارستان 31 خرداد منجیل از دیگر خدمات هلال استان گیلان به دلیل ترافیک سنگین طی 12 ساعته گذشته بود.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گیلان خاطرنشان کرد: شش کد آمبولانس این جمعیت از شهرهای رودبار، منجیل، فومن و رشت با 70 نجاتگر برای ارائه این خدمات فعالیت کردند.
جمعیت هلال احمر استان گیلان به مناسبت تعطیلات عید سعید فطر در 14 پایگاه جاده ای، کوهستان و هوایی و 13 پایگاه دریایی و در هر کدام از این پایگاه ها ، چهار امدادگر با تجهیزات و امکانات لازم برای امدادرسانی احتمالی در آماده باش است.
بنا به اعلام پلیس راه گیلان، ترافیک در آزادراه قزوین – رشت در حال حاضر عادی است و تردد روان خودروها در این مسیر جریان دارد.
500 پلیس نیز در قالب گشت های سواره در جاده ها و محورهای مواصلاتی استان حضور دارند تا نسبت به رفع مشکلات ترافیکی احتمالی و همچنین برقراری نظم در این مسیرها اقدام کنند.
همچنین اداره کل هواشناسی گیلان ، آسمان امروز استان را قسمتی ابری تا ابری، در بعضی نقاط رگبار و رعد و برق پیش بینی کرده است./ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
اسپرو
#
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار