تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۵ | ۰۷:۰۷ ق.ظ
میرغضنفری فرماندار رودبار همزمان با روز دانشجو و پس از حضور در دانشگاه های آزاد و پیام نور شهرستان:
دانشجویان از تأثیر گذار ترین اقشار جامعه هستند
اسماعیل میر غضنفری در جمع انشجویان دانشگاه های پیام نور منجیل و آزاد اسلامی رودبار با گرامیداشت روز دانشجو گفت: این قشر پرنشاط ، آرمان خواه و با انگیزه اکنون از تأثیر گذار ترین اقشار جامعه هستند.

میر غضنفری افزود: دانشگاهها محل تولید علم و ثروت و سیاست هستند و بنا بر فرمایش مقام معظم رهبری باید محل تفکر و تعاملات سیاسی باشند یعنی تدبیر و همراهی برای تولید فکر بهتر برای دست یابی به منابع بیشتر که ایرانی آباد و آزاد را داشته باشیم.

فرماندار خاطر نشان کرد: مضایق حاصل از تحریم های هسته ای ما را در تنگناههای اقتصادی ، سیاسی و اجتماعی قرار داد که نگرانیهایی در زندگی روزمره مردم ایجاد شد ولی تیم مذاکره کننده هسته ای با حمایت مقام معظم رهبری که اعلام داشتند من به آنها اعتماد کامل دارم با حساسیت مذاکرات را در مقابل ۵+۱ با ایستادگی عزتمندانه و پافشاری بر حق مسلم ایران در برخورداری از انرژی صلح آمیز هسته ای به پیش بردند و مطالبات به حق مردم را محقق کردند.

 میرغضنفری تأکید کرد: امروز از افتخارات دولت تدبیر و امید این است که جایگاه ایران را درتعاملات بین المللی ارتقاء بخشیده است و علی رغم خواست آمریکا برای انزوای کشورمان، ایران اسلامی با نگاه تعاملی، مثبت و سازنده اش، در معادلات جهانی نقش آفرینی می کند.

وی خاطر نشان کرد : دانشجویان که در بهترین دوران زندگی خود با روحیه تتبع ، تلاش و کوشش ، تحلیل ، ایستادگی و بیداری ، امید به آینده را تقویت می کند و برای اعتلای کشور ، نظام و دولت می کوشند یقینا سره را از ناسره به درستی تشخیص می دهند و علاوه بر اشراف مشکلات مردم که دولت تمام هم وغم خود را برای رفع آن بکاربسته است ، کاهش تورم ۴۰ درصدی ابتدای دولت تدبیر و امید را به زیر ۱۰ درصد تحسین می نمایند.

وی افزود: دانشجوی بیدار و هوشیار می داند که نبض تمام سلایق و گروهها زیر سقف حصین نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با نگاه همگرایی دولت تدبیر و امید برای داشتن ایرانی آباد و آزاد می تپد.

وی تصریح کرد: دانشجویان آگاه ، آزاد اندیش و متعهد که در فضای رعب و وحشت رژیم پهلوی در مقابل جنایتها و دخالتهای بیجای آمریکائیها تا نثار خون خود ایستادند ، جانفشانیهایشان موجب شد تا تشکلها و تأثیر گذاریهای دانشجویی نضج گیرد.

فرماندار با اشاره به آسیبها و حمله های ناجوانمردانه فضای مجازی به باورها، اعتقادات، فرهنگها و تفکرات جوانان و دانشجویان ، از مراکز علمی و دانشگاهی خواست با تکیه بر توانمندی و استعدادهای درخشان دانش پژوهان برای مقابله با جنگ نرم معاندان و دشمنان تدابیر و برنامه های مناسب را داشته باشند.

میرغضنفری همچنین با بیان اینکه به طرحهای اشتغال زای محلی تسهیلات اعطا می شود از دانشجویان دانشگاههای رودبار خواست تا با مطالعه و بررسی استعدادها و قابلیتهای شهرستان ، طرحهای مناسب بومی سازی اشتغال را تدوین نمایند.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار