تاریخ انتشار: جمعه ۲۶ آذر ۱۳۹۵ | ۰۹:۱۳ ق.ظ
اهالی روستای چهارمحل خورگام در گفتگوی چهره به چهره با فرماندار و نمانیده شهرستان:
کارهای بزرگ دولت تدبیر و امید، امید را در دل مردم زنده کرده است
شکوفه های زیتون/ شاهین آبزن- جلسه کمیته بحران شهرستان رودبار به ریاست اسماعیل میرغضنفری فرماندار شهرستان رودبار و با حضور دکتر منوچهر جمالی و همراهی تاجی بخشدار خورگام و جمع کثیری از روسای ادارات شهرستان رودبار و حضور پرشور اهالی روستای چهارمحل بخش خورگام در مسجد جامع این روستا برگزار شد.

%d8%aa%d8%a7%d8%ac%db%8cدر ابتدای این گفتگوی چهره به چهره که در یک فضای صمیمی برگزار شد، تاجی بخشدار خورگام ضمن خوش آمد به فرماندار و نماینده شهرستان و روسای ادارات شهرستان طی سخنانی اظهار داشت: مردم چهارمحل مردمی صبور و قانع هستند و هرجا خدمتی انجام شود این مردم قدردان زحمات مسئولین هستند.

وی افزود: خدمات دولت محترم تدبیر و امید با درایت فرماندار پرتلاش و نماینده دلسوز در این بخش کاملا محسوس است و پروژه آسفالت در این بخش نمونه بارز این خدمات ارزنده به این مردم قانع و دلسوز است.

تاجی خاطر نشان کرد: لیاقت مردم چهارمحل بیشتر از این هاست که با ادامه روند توسعه توسط دولتمردان عزیز این خدمات در این بخش زیادتر خواهد شد.

بخشدار بخش خورگام که در جمع مردم چهارمحل به صورت چهره به چهره گفتگو می کرد ادامه داد: با اعتبارات اندکی که در اختیار فرماندار محترم و نماینده پرتلاش قرار دارد شاهد خدمات ارزنده ای در این راستا هستیم .

وی تعامل و همکاری خوب بین نماینده و فرماندار اشاره نمود و تاکید ورزید: خواسته مهم مردم بخش خورگام و روستای چهارمحل آسفالت راه منتهی به دیلمان- بره سر و اسطلخ کوه و از طرف شاه شهیدان به رستم آباد و اتصال جاده پشتکلاه به سیبن از خواسته مردم است.

تاجی افزود: از دیگر خواسته های مردم بخش، تکمیل پروژه های در دست اقدام مانند گوفل، سپستانک و روستاهای که در سال آتی به اتمام برسد. وی به آنتن دهی ضعیف تلفن همراه و ضعیف بودن اینترنت در روستاهای مانند ناوه و نورالعرش و روستاهای نوده، ناش و اسطلخ کوه اشاره نمود و در خصوص تجهیز سالن ورزشی بره سر با حمایت اداره ورزش و جوانان شهرستان برای توسعه سلامت و ارتقاء ورزش اشاره و تاکید نمود. تاجی به زمین ورزشی روستای چهارمحل اشاره نمود و افزود: چهارمحل یک زمین بزرگ ورزشی دارد که می تواند به یک زمین فوتبال مناسب و حرفه ای تبدیل شود.

وی همچنین به گازرسانی در بخش خورگام اشاره نمود و افزود: ۴۷ درصد در بخش خورگام گازرسانی شده و روستاهایی که در اختیار پیمانکار قبلی بودند با ترک مناقصه این عملیات ناتمام مادنه که خواسته مهم مردم بخش گازرسانی به باقیمانده روستاهاست.

بخشدار خورگام در خاتمه به درخواست مردم بخش در خصوص احداث پایگاه اورژانس ۱۱۵ در این بخش اشاره نمود و تاکید ورزید: بخش خورگام نیازمند به این پایگاه است و وجود اورژانس در بخش بسیار ضروری و با اهمیت است. تاجی همچنین به فرصت های شغلی پیش روی جوانان بخش اشاره نمود و تاکید داشت: با کمک صندوق کارآفرینی امید شهرستان و اختصاص تسهیلات اشتغالزایی می توان رشته های بسیار زیادی برای جوانان غیرتمند بخش به وجود آورد.


4رضوان مسافری، دهیار روستای چهارمحل:

توقع مردم روستای چهارمحل از فرماندار و نماینده محترم زیاد است

رضوان مسافری، دهیار روستای چهارمحل که به نمایندگی از مردم روستا در این گفتگوی چهره به چهره صحبت می کرد در خصوص خواسته مردم چهارمحل خطاب به میرغضنفری و دکتر جمالی بیان داشت: دولتمردان عزیز تاکنون زحمات زیادی برای مردم کشیدند و این زحمات موجب قدردانی مردم می شود.

مسافری افزود: آسفالت کوچه ها و معابر، فاضلاب و تکمیل ساختمان جدید دهیاری، رفع مشکل آب شرب روستا، ترمیم شکستگی لوله های آب، گازرسانی به امام زادگان لیاول، برق رسانی به دو امام زاده یوسف در سوسف. رضوان مسافری افزود: تشکر می کنیم از فرماندار و نماینده محترم شهرستان و از ریاست اداره گاز شهرستان رودبار که در خصوص تغییر اقلیم بهای گاز مصرفی به اقلیم یک تلاش بسیاری داشتند.

وی همچنین از فرماندار و نماینده شهرستان درخواست دستگاه برف روب را با توجه به شرایط اقلیمی چهارمحل داشت و تاکید نمود:مردم منطقه برای ساخت منازل مسکونی خود در منطقه سوسف، ماشیمیان با منابع طبیعی و جهاد کشاورزی مشکل دارند و نمی توانند در این مناطق بنا احداث نمایند.

رضوان مسافری همچنین به کمبود سهیمه آرد و نانوایی در چهارمحل اشاره نمود و بیان داشت: منطقه ما یک منطقه گردشگری و توریستی است که در فصل بهار و تابستان شاهد حضور جمع کثیری از گردشگران به بخش خورگام هستیم که متاسفانه کمبود نانوایی و کمبود آرد موجب شرمندگی ما و مردم می شود. دهیار چهارمحل در خاتمه به افت فشار برق در چهارمحل اشاره نمود و خاطر نشان کرد: در طول ادوار گذشته نمایندگان محترمی که آمدند و رفتند قول تقویت برق را در این منطقه دادند که متاسفانه تاکنون محقق نشده است.

مسافری ادامه داد: احداث پست بانک با توجه به مراجعات مردمی برای یک امضاء به مرکز شهرستان برای مردم چهارمحل مشکلات فراوانی به وجود آورده است که انشاالله با کمک شما مسئولین این نقیصه هم بر طرف خواهد شد.


%d9%85%db%8c%d8%b1%d8%ba%d8%b6%d9%86%d9%81%d8%b1%db%8cاسماعیل میرغضنفری، فرماندار رودبار:

تکلیف شرعی داریم تا هرچقدر می توانیم در کنار شما مردم باشیم

اسماعیل میر غضنفری فرماندار شهرستان رودبار در جمع اهالی روستای چهارمحل و در جمع مدیران و روسای ادارات شهرستان طی سخنانی اظهار داشت: با صبر و حوصله ای که از مردمان صبور بخش خورگام و مردم چهارمحل سراغ دارم یقینا با تعامل و همفکری به نتایج مثبت و ارزنده خواهیم رسید. فرماندار افزود: از اینکه با تاخیر خدمت مردم چهارمحل رسیدیم از مردم شرمنده هستیم.

وی با اشاره به بیان مشکلات مطرح شده خاطر نشان کرد: اگر بنا بود همه مشکلات حل شود تا کنون مشکلات حل شده بود. وی خاطر نشان کرد: به جای اینکه بیاییم همه مشکلات را بیان کنیم چند کار مهم و اساسی را برنامه ریزی کرده و برای حل آن به یکدیگر کمک کنیم.

فرماندار رودبار به مشکل آب شرب و رسیدگی به معابر داخل روستا اشاره نمود و بیان داشت: در صورت آمادگی اهالی محترم روستا برای زیر پوشش قرار گرفتن آب و فاضلاب روستایی با نصب کنتور آب این نقیصه برطرف خواهد شد. وی همچنین به سیاست های دولت محترم تدبیر و امید اشاره نمود که در آن به توسعه روستایی توجه ویژه ای خواهد شد و امکانات خوبی برای مردم روستا در نظر گرفته خواهد شد.

فرماندار در ادامه افزود: بنیاد مسکن و انقلاب اسلامی شهرستان رودبار موظف است به محض مساعد شدن شرایط جوی  نسبت به بحث آسفالت و زیبا سازی روستا اقدام نموده چون همه ما تکلیف شرعی داریم تا هر چقدر می توانیم در کنار شما مردم باشیم. میر غضنفری در خاتمه تاکید ورزید: شما مردم ارباب ما هستید و باید به ارباب احترام گذاشت.


%d8%ac%d9%85%d8%a7%d9%84%db%8cدکتر منوچهر جمالی نماینده مردم شهرستان رودبار در مجلس شورای اسلامی:

در تهران با دولتمردان بدنبال کارهای ضروری مردم هستیم

دکتر منوچهر جمالی نماینده مردم شهرستان رودبار در مجلس شورای اسلامی ضمن ابراز خشنودی از حضور در جمع مردم باصفای روستای چهارمحل بخش خورگام و تبریک ایام هفته وحدت و تشکر از میهمان نوازی مردم بخش خورگام از فرماندار و روسای ادارات طی سخنانی اظهار داشت: همه مدیران و روسای ادارات تعهداتی به این مردم شریف و پرتلاش دارند.

دکتر جمالی افزود:ما باید نقشه راه داشته باشیم و در این مسیر در سطح شهرستان رودبار برای حل مشکلات مردم برنامه های زیادی داریم که انشاالله به مرور زمان این برنامه ها با کمک فرماندار محترم عملیاتی خواهد شد. دکتر جمالی در ادامه گفتگوی چهره به چهره خود با مردم روستای زیبای چهارمحل بیان داشت: نشست های متعددی در سطح استان و کشور با مدیران داشتیم که در این نشست ها بدنبال رفع مشکلات مردم هستیم و در این مسیر یقینا از مشورت دوستان متخصص بهره می بریم.

نماینده مردم شهرستان رودبار در مجلسر نشان کرد: بخش اصلی وظیفه ما در مجلس قانون گذاری است و در تهران با ارتباط خوبی که با بدنه اجرایی دولت محترم داریم و ارتباطات صحیحی که برقرار کردیم پیگیر کارهای ضروری و اساسی هستیم. دکتر جمالی با اشاره به بیان مشکلات بخش خورگام و روستای چهارمحل بیان داشت: شرایط اقتصادی کشور به گونه ای است که همه مشکلات را نمی توان به یکباره حل نمود چون همه دارند تلاش می کنند اما در واقع رفع همه مشکلات امکان پذیر نیست.

دکتر جمالی افزود: در این مدت کوتاه تمام سعی و تلاش خود را به این موضوعات معطوف داشته  تا مردم منطقه از برکات و خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی و دولت محترم تدبیر و امید بهره مند شوند. عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلسر نشان کرد: برای این شرایط در کشور بهای سنگینی با خون جوانان ما داده شده که به حرمت خون همین شهدا موظف هستیم برای مردم از جان و دل خدمت کنیم. وی ادامه داد:این خدمت رسانی وظیفه ذاتی ماست و در این راه از مقامات ارشد کشور درخواست می کنیم تا با کمک آنها مردم عزیز ما از رفاه نسبی برخوردار باشند.

5

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار