تاریخ انتشار: جمعه ۲۶ آذر ۱۳۹۵ | ۱۵:۰۳ ب.ظ
میر غضنفری فرماندار شهرستان رودبار در گفتگوی چهره به چهره با مردم شهر بره سر:
برای خدمت به مردم تا مرز شهادت پیش می رویم
شکوفه های زیتون/ شاهین آبزن- در ادامه جلسه کمیته بحران فرمانداری شهرستان رودبار که به ریاست اسماعیل میرغضنفری فرماندار شهرستان و با حضور دکتر منوچهر جمالی و همراهی جمع کثیری از مدیران و روسای ادارات در بخش خورگام برگزار شد.

این بار فرماندار با همراهی دکتر منوچهر جمالی نماینده مردم شهرستان رودبار و تاجی بخشدار خورگام در مسجد جامع شهر بره سر حاضر و به صورت چهره به چهره با مردمان ولایتمدار این شهر زیبا دیدار و گفتگو نمودند.

5

اسماعیل حبیبی شهردار بره سر:

گردشگری پاشنه آشیل شهر بره سر است

در ابتدای گفتگوی چهره به چهره فرماندار و نماینده شهرستان با مردم شهر بره سر، اسماعیل حبیبی شهردار بره سر ضمن خیر مقدم و خوش آمد به فرماندار، نماینده و روسای ادارات شهرستان طی سخنانی با اشاره به اینکه گردشگری پاشنه آشیل شهر بره سر است طی سخنانی اظهار داشت: در بخش عمرانی با توجه به بودجه ۵۰ میلیونی شهرداری کارهای مثبتی صورت گرفته است.

حبیبی افزود:با این بودجه سعی کردیم خدمات رسانی به مردم سرعت بیشتری پیدا کرده که بدنبال سرعت بخشی در این زمینه هستیم. حبیبی افزود: ساختمان شهرداری با پیشرفت ۸۰ درصدی با قولی که استاندار محترم برای تکمیل بودجه آن دادند متاسفانه  بدون بودجه مانده و در این زمینه به پیمانکاران مبالغ زیادی بدهکار هستیم. وی افزود: در خصوص روکش آسفالت نهایت تلاش صورت گرفته که البته راضی کننده نیست و توانستیم ۱۱۶۷۰ متر روکش آسفالت داشته باشیم.

شهردار بره سر ادامه داد: مشکل آب شرب شهر بره سر همچنان باقی مانده که از مسئولین تقاضا داریم در این خصوص خدمات بیشتری داشته باشند. حبیبی ضمن تشکر از زحمات دکتر جمالی و میر غضنفری فرماندار رودبار در خصوص توجه به شهر بره سر و توجه به خدمات رسانی به مردم در خصوص رفع مشکلات مردم خواستار توجه بیشتر در این زمینه شد.


%d8%ac%d9%85%d8%a7%d9%84%db%8cدکتر منوچهر جمالی نماینده مردم شهرستان رودبار در مجلس شورای اسلامی:

تلاش دارم وقتم را تلف نکنم/  نباید خدمات دولت را به حساب شخصی بگذاریم

نماینده مردم شهرستان رودبار در مجلس شورای اسلامی در ادامه این نشست چهره به چهره با مردم شهر بره سر ضمن تشکر از حضور فرماندار بومی شهرستان و روسای ادارات و بخشدار بخش خورگام طی سخنانی اظهار داشت:برای برقراری ارتباط منطقی و مناسب با دولت محترم تمام آنچه در توان دولت و دولتمردان است به کار گرفته شده است. جمالی افزود: فرماندار شهرستان رودبار در طول این مدت تقریبا به تمام نقاط شهرستان سرکشی نمودند.

وی افزود: قسم خوردیم که مشکلات را شناسایی و برای برطرف کردن آنها تلاش کنیم. وئ در خصوص خصوصیات بارز مردم شهر بره سر بیان داشت: مردم بره سرمردمی مهربان، خداشناس؛ ولایتمدار و قانع هستند که با تمام مشکلات می سازند و صبوری می کنند. وی با اشاره به مشکلاتی مانند: آب شرب و توجه به بحث گردشگری و آسفالت خیابان ها بیان داشت: همه ما باید آماده باشیم و در این مسیر خستگی را از خود دور کنیم و برای آب شرب هم حق این مردم این است که از آب سالم و بهداشتی برخوردار باشند.

دکتر جمالی ادامه داد: پیش خدای خود و شما مردم تعهد دارم آنچه که می توانم برای مردم انجام دهم و در این راه هرگز خسته نخواهم شد. نماینده مردم شهرستان رودبار در خاتمه در جمع صمیمی مردم شهر بره سر بیان داشت: مردم خدمات دولتمردان را به حساب شخصی نگذارند بلکه این خدمات همه از برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی است.


%d9%85%db%8c%d8%b1%d8%ba%d8%b6%d9%86%d9%81%d8%b1%db%8cاسماعیل میر غضنفری فرماندار شهرستان رودبار:

برای خدمت به مردم تا مرز شهادت پیش می رویم

در خاتمه نشست چهره به چهره مردم شهر بره سر با نماینده و فرماندار و مدیران شهرستان، اسماعیل میرغضنفری فرماندار رودبار ضمن تشکر از توجه مردم به خادمان خود و تعامل و همکاری که مردم با مدیران شهرستان دارند؛ بیان داشت: خداوند دلهای ما را به هم مهربان کند تا بتوانیم به یکدیگر نگاه مهربان داشته باشیم.

وی افزود: همه ما باید صادقانه برای مردم کار کنیم چون در آموزه های دینی ما نکات بسار ارزنده ای برای احترام به مردم و خدمت به آنها آمده است. فرماندار رودبار با اشاره به صبر و تحمل مردم بره سر افزود: با صبر و تحملی که از این مردم سراغ دارم در آینده نزدیک شاهد کارهای ارزنده ای با حمایت نماینده محترم و مدیران استانی هستیم. شایان ذکر است در خاتمه این نشست هر یک از روسای ادارات شهرستان در خصوص مشکلات مردم صحبت کردند.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار