شکوفه های زیتون- امیر دریادار دکتر حبیب ا… سیاری؛ فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در جریان افتتاح این پروژه های عمرانی گفت: با افتتاح پروژه استخر آموزشی – ورزشی دریا در آموزش تفنگداران و تکاوران دریایی قمر بنی هاشم (ع) علاوه بر اینکه نیازهای آموزشی ما بر طرف می شود، موجب محرومیت زدایی منطقه نیز خواهد شد. دریادار سیاری افزود: با توجه به ماموریت خطیری که کارکنان نیروی دریایی در اقیانوس ها و دریاهای آزاد بین المللی دارند و انجام این گونه ماموریت ها شرایط و آموزش های ویژه ای را می طلبد؛ قطعا افتتاح این پروژه این امکان را به ما می دهد که کارکنان ما  تمام شرایط موجود در دریاها و اقیانوس ها از جمله وجود رعدوبرق، طوفان و امواج خروشان را در این مجموعه به طور کامل تجربه و احساس کنند. وی همچنین با کم نظیر خواندن این مجموعه در سطح استان گیلان، این نوید را به مردم داد که با ارائه خدمات مختلف ورزشی – تفریحی در این مجموعه مجهز و کامل، موجب فقر زدایی در منطقه خواهیم شد.

امیر دریادار سیاری در جریان رونمایی از مقبره شهید گمنام عنوان کرد: وجود مقبره شهید گمنام در آموزش تفنگداران و تکاوران دریایی قمر بنی هاشم (ع) نداجا، علاوه بر ارتقاء روحیه سلحشوری و شهادت طلبی کارکنان، موجب قداست و برکت در این مجموعه و منطقه خواهد شد.

فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در خصوص برنامه های آتی اجرایی نیروی دریایی به برگزاری رزمایش ولایت ۹۶ اشاره کرد و افزود: سالانه به طور متوسط ۲۰ الی ۲۵ رزمایش تخصصی در ابعاد مختلف موشکی، اطلاعاتی، هوادریا، الکترونیکی و زیردریایی انجام می شود که در مجموع علاوه بر ارتقاء توان رزمی و دفاعی کشور، موجب ایجاد امنیت در منطقه می شود.

افتتاح مجتمع مسکونی ۳۲ واحدی موج از دیگر برنامه های امیر دریادار سیاری بود. این مجموعه برای اسکان کارکنان تحت دوره مورد استفاده قرار می گیرد.

22

33

44

55

66

11

 

این خبر را به اشتراک بگذارید :