تاریخ انتشار: دوشنبه 3 آوریل 2017 | 15:28 ب.ظ
۸۸۱ نفر در پنجمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستا رودبار ثبت نام نموده اند
میرغضنفری فرمانداررودبار در گفتگو با شکوفه های زیتون: استعلام های چهار گانه کاندیداها انجام شده و جلسه توجیهی حقوق انتخاباتی در روزهای آتی برگزار می گردد. …

شکوفه های زیتون- به گزارش خبرنگار میز انتخابات هفته نامه شکوفه های زیتون، رییس ستاد انتخابات شهرستان رودبار با اشاره به اینکه ۸۸۱ نفر در پنجمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستا رودبار ثبت نام نموده اند تصریح کرد: از این تعداد ۱۳۵ نفر در هفت شهر و ۷۴۶ نفر نیز در روستاهای شهرستان ثبت نام نموده اند.
نماینده عالی دولت در شهرستان رودبار ادامه داد: با توجه به برنامه زمانی تعیین شده، بررسی استعلام از مراجه چهارگانه صورت گرفته و برابر قانون، از ۱۷ فروردین ماه جلسه بررسی صلاحیت ها در هیئت اجرایی شهرستان آغاز می گردد.
فرماندار رودبار در ادامه گفتگوی خود با شکوفه های زیتون اذعان کرد: در روزهای آتی جلسه ای توجیهی در خصوص حقوق انتخاباتی کاندیداها با حضور ایشان برگزار خواهد شد تا ضمن مرور دستورالعمل های انتخاباتی، حقوق قانونی را به کاندیداهای محترم اطلاع دهیم.
رییس ستاد انتخابات شهرستان رودبار گفت: نگاه ما به همه افرادی که وارد عرصه انتخابات شده اند مثبت است و بنا را بر این گذاشته ایم که آنها افرادی خوب، صالح، مؤمن و متعهد هستند مگر آنکه خلاف آن ثابت شود.
وی افزود: بر اساس چارچوب ترسیمی مقام معظم رهبری خط سیر مشخص برای نقطه مطلوب در انتخابات را اجرای قانون دانسته و هیچ گونه نگاه سیاسی را دخیل نمی دانیم.
میرغضنفری خاطر نشان کرد: تعامل بسیار خوب و مناسبی با دستگاه های نظارتی و بازرسی در چارچوب قانون خواهیم داشت. وی در پایان تاکید کرد: هرگونه تبلیغات پیش از موعد قانونی رصد و با متخلفین طبق قانون رفتار خواهد شد.
لازم به ذکر است انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا همزمان با انتخابات دوازدهمین دوره ریاست‌جمهوری ایران در ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ برگزار خواهد شد.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
اسپرو
#
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار