تاریخ انتشار: سه شنبه 4 آوریل 2017 | 13:12 ب.ظ
تأکید فرماندار رودبار بر هدفگذاری، نوآوری و بهره گیری از علم روز در انجام امور
اسماعیل میرغضنفری فرماندار رودبار در نخستین نشست سال جدید با کارکنان اداری این فرمانداری با تبریک سال نو اظهار داشت: همه ما موظفیم با رعایت اخلاق، ادب، احترام، مهربانی و تعصب سازمانی به انجام امور شهرستان و مردم بپردازیم.

شکوفه های زیتون-میرغضنفری افزود: وقتی مردم فرمانداری را بعنوان مأمن و مأوا برای حوائج و خواسته های خود می بینند، باید وقت کافی، لازم و بمیزان مساوی برای پیگیری مطالبات آنان گذاشته شود و پاسخ لازم و قانع کننده نیز به درخواستهای آنان داده شود.
وی به نقشه راه ترسیمی امسال توسط رهبر معظم انقلاب، اشاره کرد و تأکید کرد: بر همه ما تکلیف است که با هم افزایی تمام ظرفیتها و توانمندیهای موجود و بالقوه در جهت نیل به استراتژی اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال اهتمام لازم را داشته باشیم.
میرغضنفری تعامل مناسب دستگاههای اداری بویژه نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، ائمه جمعه، اعضاء شورای تأمین و فرماندار را در شهرستان رودبار نقطه قوت و مطلوب برای توسعه و عمران و آبادانی این شهرستان ارزیابی کرد و یادآور شد: بر اساس عهد و میثاق دولت با مردم تا آخرین لحظه برای انجام خدمت صادقانه در عرصه حضور داریم.
فرماندار با اشاره به انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا تصریح کرد:  بر اساس تکلیفی که قانون، نظام و دولت بر عهده ما گذاشته است باید تمام تلاشها و برنامه ریزیهای ما در همین راستا و صیانت از رأی و انتخاب مردم بعنوان حق الناس باشد.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
اسپرو
#
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار