تاریخ انتشار: شنبه 8 آوریل 2017 | 12:28 ب.ظ
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی خبر داد:
احداث بزرگ‌ترین اسکله گردشگری دریای خزر در انزلی
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی از آغاز عملیات اجرایی احداث اسکله مارینا به عنوان بزرگ‌ترین اسکله گردشگری دریای خزر در این منطقه خبر داد.

شکوفه های زیتون-رضا مسرور امروز در گفت‌وگو با خبرنگار ان در بندر انزلی با اشاره به اهمیت گردشگری دریایی اظهار کرد: مجتمع بندری کاسپین با 22 پست اسکله با ظرفیت سالانه 15 میلیون تن احداث می‌شود و دو پست اسکله آن در سفر رئیس جمهور به گیلان افتتاح شده است.

وی به آغاز عملیات اجرایی احداث اسکله مارینا به عنوان بزرگ‌ترین اسکله گردشگری دریای خزر در مجتمع بندری کاسپین در منطقه آزاد انزلی اشاره کرد و افزود: احداث بزرگ‌ترین آکواریوم و باغ خزندگان با مشارکت و سرمایه‌گذاری بخش خصوصی داخلی و خارجی در منطقه آزاد انزلی آغاز شده است.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی با بیان اینکه اسکله مارینا مجتمع گردشگری دریایی است، تصریح کرد: مجتمع مذکور دارای بخش‌های اسکله قایقرانی تفریحی، هتل، رستوران دریایی، مرکز ورزش‌های دریایی، امکانات تفریحی مرتبط با ساحل و دریا است.

مسرور، اسکله‌های افتتاح شده در مجتمع بندری کاسپین را دارای 175 طول خواند و بیان کرد: یک پست اسکله بندر مذکور تجاری محسوب می‌شود و با سرمایه‌گذاری مستقیم سازمان منطقه آزاد انزلی افتتاح شده ضمن اینکه اسکله نفتی دلفین با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی ساخته شده است.

مسرور از سرمایه‌گذاری 700 میلیارد تومانی سازمان منطقه آزاد انزلی برای احداث مجتمع بندری کاسپین خبر داد و گفت: بخش خصوصی حدود 300 میلیارد تومان در مجتمع بندری کاسپین سرمایه‌گذاری کرده است.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
اسپرو
#
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار