تاریخ انتشار: شنبه 8 آوریل 2017 | 12:59 ب.ظ
آتش سوزی گسترده در بازار سنتی و طلافروشی کرمانشاه
ساعت 15 عصر دیروز آتش سوزی گسترده ای بازار سنتی و طلافروشی کرمانشاه را در بر گرفت و تلاش ماموران آتش نشانی برای اطفا حریق همچنان ادامه دارد.

شکوفه های زیتون- فضل الله رنجبر فرماندار کرمانشاه در گفت و گو با ایرنا اظهار کرد: آتش سوزی ابتدا از یک مغازه واقع در بازار سنتی جنب بازار طلافروشی های کرمانشاه آغاز شد و سپس به سرعت گسترش یافت و مغازه های اطراف را نیز دچار حریق کرد.

رنجبر با اشاره به اینکه تا این لحظه اطلاع دقیقی از تعداد مغازه هایی که دچار آتش سوزی شده اند، در دست نیست، گفت: برآوردهای اولیه نشان می دهد بیش از 20 مغازه در بازار زرگرها دچار حریق شده اند.

وی تاکید کرد: از همان دقایق ابتدایی این حادثه ماموران آتش نشانی به سرعت در محل حاضر شده و شروع به اطفای حریق کردند و کارشان همچنان ادامه دارد.
فرماندار کرمانشاه با تاکید بر اینکه این آتش سوزی گسترده خوشبختانه خسارت جانی به همراه نداشته است، گفت: تنها چند نفر دچار مصدومیت شدند که به بیمارستان منتقل شدند.

وی گفت: تمامی دستگاه های اجرایی نظیر شرکت گاز، برق، آب و … در محل حاضر و هر کدام مشغول انجام وظایف محوله هستند.
رنجبر در پایان از مردم خواست از حضور در محل حادثه خودداری کرده و به عوامل اجرایی اجازه بدهند تا با آرامش کار خود را انجام دهند که شاهد افزایش خسارت نباشیم./پارسینه

آخرين اخبار
پر بحث ترين
اسپرو
#
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار