تاریخ انتشار: شنبه 6 می 2017 | 17:28 ب.ظ
برسد به دست دکتر جمالی
بنده بارها به مجلس شورای اسلامی رفته ام و با دکتر جمالی چند باری دیدار داشته ام. از خصوصیات بارز نماینده شهرستان رودبار پیگیری مستمر کارها ، دیدارهای مستمر مردمی و احترام به مردم است.

شکوفه های زیتون- شادروان ناصر احمدپور سردبیر سابق روزنامه خبر ورزشی به خانه فرهاد مجیدی در امارات رفته بود به هنگام بازی وقتی هواداران اماراتی در صحنه ای به این بازیکن ایرانی اعتراض کردند سردبیر با تحریریه تماس گرفت و خواست این موضوع در روزنامه فردا چاپ شود. وقتی عضو تحریریه از ایشان پرسید “شما الان در خانه او هستید بهتر نیست صرفه نظر کنید ؟” مرحوم احمدپور گفت: ارتباط و احترام به فرهاد مجیدی مانع بیان حقیقت نیست. وظیفه ما بیان حقیقت است.

بنده  بارها به مجلس شورای اسلامی رفته ام و با دکتر جمالی چند باری دیدار داشته ام. از خصوصیات بارز نماینده شهرستان رودبار پیگیری مستمر کارها ، دیدارهای مستمر مردمی و احترام به مردم است. اما این  موارد و احترام به شخصیت ایشان مانع از آن نیست که نارضایتی خود را حداقل از دو مشکل عنوان نکنم: یک راه اندازی مجدد کفش گنجه، دوم عوارضی

هیچ کس منکر تلاش های  دکتر جمالی  برای احیای کفش گنجه نیست. حتی چند سرمایه گذار هم برای ارزیابی این واحد صنعتی آمدند اما این مسئله خیلی دیر اتفاق افتاد؛ چرا که برهه انتخابات زمان مناسبی برای این کار نبود. حتی علم اقتصاد هم نشان داده سرمایه گذاران در این زمان به طور معمول سرمایه گذاری نمی کنند. به این موضوع بی اعتمادی و ناامیدی بجا مانده دوره های گذشته مردم روستای گنجه و شهرستان را هم اضافه کنید. آیا بهتر نبود این بازدید زودتر(بخوانید شش ماه قبل) انجام می شد؟ که اگر اینگونه بود شاید در حال حاضر شاهد ایجاد اشتغال و راه اندازی رسمی کارخانه بودیم.

اما نکته دوم عوارضی که بنده آن را دیوار تبعیض نامیده ام و مجری استانی هم به کنایه گفت : ما از زمان آقای…پیگیر این قضیه بوده ایم”  و نماینده محترم شهرستان در گفتگوی ویژه خبری شبکه باران از تخفیف اتومبیل های بومی در گذر از بزرگ راه خبر دادند: ” امیدواریم رضایت مردم کمی جلب بشود” هر چند زمین تشنه ما به بارش باران نیازمند است اما واقعیت اینجاست که مردم شهرستان رودبار طبق قانون نباید عوارضی پرداخت کنند. این مردم شریف چرا باید تاوان اشتباه گذشتگان را بپردازند؟ از هر زاویه ای  که به این مسئله پرداخته شود شما به عنوان نماینده نباید از حق قانونی مردم کوتاه بیایید. حق مردم شهرستان کالای مورد معامله نیست که بعضی انتظار تخفیف  دارند. از جنابعالی متواضعانه خواهشمندم پیگیری خود در خصوص عبور رایگان را ادامه دهید و اگر بناست مردم شهرستان برای عبور از سرزمین خودشان هزینه بپردازند چرا مردم کلانشهرها و دیگر نقاط کشور هزینه گذر از بزرگ راه های درون شهری را نمی پردازند؟ نمی دانم مشکل کار کجاست؟ ما اشتباه می کنیم یا آنان؟

وحید مرادی

آخرين اخبار
پر بحث ترين
اسپرو
#
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار