تاریخ انتشار: چهار شنبه 10 می 2017 | 13:59 ب.ظ
فرماندار رودبار:
جامعه به معلمین بعنوان اهالی گفتمان و اندیشه نگاه تکریم و تجلیل دارد.
اسماعیل میرغضنفری فرماندار شهرستان رودبار در همایش تجلیل از معلمان در مجتمع فرهنگی سینمایی رودبار ، معلمان را پیام آوران علم و آگاهی و اندیشه دانست و گفت: اهتمام این قشر زحمتکش پرورش دانش آموزانی شایسته در جامعه است.

شکوفه های زیتون-میرغضنفری یادآور شد: معلمان و فرهنگیان اهل گفتمان و اندیشه هستند و مسیر فراگیری علم و دانش و تهذیب دل و جان را برای آینده درخشان و امید آفرین فرزندان این مرز و بوم ترسیم و هدایت می نمایند.

وی با اشاره به دغدغه های معلمان و فرهنگیان گفت: دولت تدبیر و امید با تمام معاذیر و محدودیتها اهتمام ویژه برای افزایش منزلت معلمان و فرهنگیان  دارد و گامهای بلند و مثبتی را تا کنون در این زمینه برداشته است.
فرماندار خدمات دولت را خدمات نظام اسلامی برشمرد و خاطر نشان کرد: اگر هم از دولت انتقاد می کنیم به دونکته اساسی توجه کنیم که اولا” ظرفیت انتقاد کردن و انتقادپذیری را داشته باشیم و ثانیا” انتقاد منصفانه داشته باشیم و مغرضانه انتقاد نکنیم.
وی دین اسلام را دین رحمت، مهربانی، گفتمان و یکتاپرستی دانست و افزود: تا زمانیکه تفکر و گفتمان و الگویی همانند اباعبدالله الحسین وجود دارد که تا آخرین لحظه با دشمنانش مذاکره می کرد مهربانی را از هم دریغ نکنیم و با هر تفکر و سلیقه ای که در چارچوب قانون اساسی داریم برای اعتلاء جمهوری اسلامی ایران بکوشیم.
میرغضنفری نظام، انقلاب و امنیت و آرامش کشور را مرهون رهبری امام راحل و  مقام معظم رهبری و ایثارگریهای شهداء و رزمندگان دانست و گفت: برای داشتن ایرانی آباد، آزاد و مستقل در تمام صحنه ها خصوصا” انتخابات مشارکت گسترده و حماسی داشته باشیم.
امام جمعه شهرستان رودبار هم در این همایش با تبریک روز معلم و گرامیداشت یاد و خاطره شهید مطهری گفت: خداوند به قلم این شهید نورانیت و برکت داد به گونه ای که آثار وی هچنان مورد استفاده و پاسخگوی سؤالات و مسائل هست.
حجت الاسلام والمسلمین مسعود داودی معلمی و علم و تعلیم را ارزشمند دانست و گفت: هنور معلمان دلسوز و زحمتکش محبوب ترین اقشار جامعه هستند.
وی همچنین حضور حداکثری در انتخابات پیش رو را امنیت بخش کشور دانست و افزود: تلاش کنیم هم حضور خوب و آگاهانه در انتخابات داشته باشیم و هم انتخاب اصلح داشته باشیم
در این همایش همچنین از معلمان نمونه شهرستان رودبار تجلیل شد.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
اسپرو
#
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار