تاریخ انتشار: یکشنبه 14 می 2017 | 12:35 ب.ظ
فرماندار رودبار تاکید کرد:
لزوم اجرای قانون انتخابات توسط نمایندگان فرماندار در شعب اخذ رای
فرماندار شهرستان رودبار گفت:تلاش کنیم تا از مسیر عدالت در اجرای قانون انتخابات خارج نشویم و آشنایی به قوانین انتخابات از مهمترین مسائل است که باید همه نمایندگان فرماندار به این موضوع اشراف کامل داشته باشند.

شکوفه های زیتون- سیداسماعیل میرغضنفری، فرماندار شهرستان رودبار در نشست با نمایندگان فرماندار در انتخابات 29 اردیبهشت ضمن تاکید بر تلاش همه مدیران در ادوار مختلف جهت برگزاری بی شائبه انتخابات، اظهار کرد: تلاش کنیم تا از مسیر عدالت در اجرای قانون انتخابات خارج نشویم و آشنایی به قوانین انتخابات از مهمترین مسائل است که باید همه نمایندگان فرماندار به این موضوع اشراف کامل داشته باشند.

وی مهمترین مرحله روز اخذ رای را تنظیم صورتجلسات پایان انتخابات عنوان کرد و افزود: شما نمایندگان فرماندار در دو جبهه منطقه ای و ملی (شوراهای اسلامی شهر و روستا و ریاست جمهوری) باید عمل کنید و این مسئولیت شما را سنگین تر می کند برهمین اساس این هنر و تدبیر شماست که به گونه ای عمل کنید تا فکر خطا و خلاف به سر کسانی که بدنبال ایجاد شائبه در انتخابات هستند، نزند.

فرماندار رودبار نماینده فرماندار را به عنوان محور و هماهنگ کننده در شعب اخذ رای دانسته و گفت: جلوگیری از تنش، ایجاد مزاحمت و همچنین برقراری نظم شعب از نقش های نماینده فرماندار است که با نگاهی پدرانه و اشراف کامل به مقوله برگزاری انتخابات ورود پیدا می کند.

میرغضنفری در تشریح وظایف نماینده فرماندار در روز انتخابات، تصریح کرد: برخورداری از توانایی جسمی، شرایط قانونی و عدم وابستگی نسبی و سببی با نامزدها، احساسی عمل نکردن و عدم اعمال گرایش فردی، امانت دار بودن و اهتمام جدی به قانون داشتن، از جمله ویژگی هایی است که نماینده فرماندار باید دارا باشد.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
اسپرو
#
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار