تاریخ انتشار: شنبه 22 جولای 2017 | 14:01 ب.ظ
مدیرعامل جمعیت هلال احمر گیلان:
خدمات امدادی تابستانی در ۲۵ پایگاه ثابت و سیار و پست موقت استان گیلان ارائه می‌شود
مدیرعامل جمعیت هلال احمر گیلان گفت: در ۲۵ پایگاه ثابت و سیار و پست موقت امداد و نجات در ایام تابستان به مردم و مسافران گیلانی در قالب طرح ملی امداد امداد و نجات تابستان، خدمات ارائه می‌شود.

شکوفه های زیتون- مهدی ولی‌پور در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: دیروز در عملیات امداد و نجات که در پی واژگونی یک دستگاه پیکان بار در ییلاق سوئه چاله ماسال روی داد به 7 نفر از مصدومان این حادثه امداد رسانی شد.

هلال احمر گیلان

مدیرعامل جمعیت هلال احمر گیلان تصریح کرد: تیم امدادی 3 نفره جمعیت هلال احمر گیلان در ساعت 8 صبح  با همراهی و مشارکت اورژانس 115 گیلان به حادثه دیدگان این واژگونی خودرو که 6 نفر بزرگسال و 2 کودک بودند امدادرسانی کردند.

وی با اشاره به اینکه یک نفر از مصدومان حادثه واژگونی پیکان بار ییلاق سوءچاله توسط تیم امدادی جمعیت هلال احمر گیلان به بیمارستان رسالت ماسال منتقل شد گفت: شماره ندای امداد 112 که حتی با گوشی بدون سیم کارت هم امکان برقراری تماس دارد 24 ساعته آماده پاسخگویی به مردم در حیطه حوادث و سوانح است.

ولی‌پور بیان کرد: طرح ملی امداد و نجات تابستان جمعیت هلال احمر که شامل امداد و نجات جاده‌ای، امداد و نجات کوهستان و امداد و نجات دریایی است در 25 پایگاه ثابت و سیار و پست موقت امداد و نجات در ایام تابستان به مردم و مسافران گیلانی خدمات ارائه می‌دهند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر گیلان اذعان داشت: در طرح امداد و نجات تابستان 200 نفر از همکاران و نجاتگران جمعیت هلال احمر گیلان فعال هستند و یک تیم واکنش سریع  در مرکز استان  مستقر است و آماده  ارائه خدمت است./تسنیم

آخرين اخبار
پر بحث ترين
اسپرو
#
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار